PES 2019 Demo

PES serisinin yeni oyunu PES 2019 ile ilgili gelişmeler yaşanmaya devam ediyor.

Bir süredir oyuncuların en çok soruduğu sorular arasında yer alan “PES 2019 demosu ne zaman çıkacak?” sorusu, doğrudan doğruya Konami tarafından resmi olarak cevaplandı.

Bununla birlikte yeni oyunun desteklenen platformlarda eş zamanlı olarak demo versiyonun kendini göstereceği bilgisine de ulaşılmış oldu.

PES 2019 demo çıkış tarihi belli oldu!

Konami tarafından açıklanan bilgilere göre demo, 8 Ağustos 2018 tarihinde ücretsiz olarak kullanıcıların beğenisine sunulacak. PC, Xbox One, PlayStation 4 ve PlayStation 4 Pro modellerine de aynı zamanda çıkacağı bilgisi paylaşıldı.

Tam sürümün ise 30 Ağustos 2018 tarihinde Steam, Xbox ve PS tarafında yayınlanması bekleniyor.

Hatırlatmak gerekirse kısa bir süre önce de PES 2019 PC sistem gereksinimleri açıklanmış ve biz de detaylı bir haber ile bilgileri paylaşmıştık.

Demonun 12 farklı takıma izin vereceği ev Online Quick Match bölümünün de açık olacağı bilgisinin paylaşıldığını da belirtelim.

Demo ile ilgili yayınlanan tanıtım videosunuda aşağıdaki bağlantı aracılığıyla izleyebilirsiniz.

Fifa serisi karşısında tek önemli rakip olarak yoluna devam eden ve son yıllarda rekabeti koruyamaması ile oyuncuların eleştirilerini alan Pro Evolution Soccer, 2019 sürümü ile birlikte rekabete devam etmeye çalışacak.

Bu süreçte gelecek yeni bilgileri ve inceleme içeriklerini de HaberTekno.com olarak yayınlamaya devam edeceğiz. Sizler de yorumlar alanımızdan, beklentilerinizi ve sorularınızı ifade edebilirsiniz.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here