James Caviezel, Michael Emerson, Amy Acker, Sarah Shahi ve Kevin Chapman gibi oyuncuların öne çıktığı Person of Interest yabancı dizi serisi, kısa bir süre önce ekranlara veda etti. Person of Interest 5. sezon 13. bölüm ile final yaptıktan sonra, dizi severler için önemli bilim-kurgu dizilerinden biri de mazide yerini aldı.

Person of Interest 5. Sezon 13. Bölüm

Person of Interest 5. sezon 13. bölüm ile final yapıldı!

5 sezon boyunca özellikle ilgili çeken konusu ile dünyanın birçok yerinde önemli bir kitle elde eden Person of Interest 5. sezon 13. bölüm ile ekranlara veda etmiş oldu. Her ne kadar net bir son ile ekranlara veda etmiş olmasa da Person of Interest, öyle görünüyor ki mutlu son ile biten yapımlardan olmayı tercih etmiş.

Person of Interest 5. Sezon 13. Bölüm

Etkileyici bir son ile veda eden Person of Interest, izleyicilerinin de zihninde yer etmeyi başarmış yapımlardan olarak isminden söz ettirmiş yapımlardan olmayı başardı.

Paylaş
Eren Ertem
1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır. Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.