PayPal Siri Desteği Sunmaya Başladı!

Ülkemizde de bir dönem en çok kullanılan para transfer sistemi PayPay Siri desteği ile iOS uygulamasını güncelledi! İşte detaylar!

PayPal Siri Desteği

Ülkemizdeki aktivitesine ara vermesinden önce, en çok kullanılan online para transfer sistemlerinden olan PayPal, dünya genelinde sahip olduğu popülaritesini korumaya devam ediyor. Bu bağlamda gelişim sürecine de devam eden PayPal Siri desteği ile iOS uygulamasını güncelledi!

PayPal iOS uygulaması Siri desteği ile güncellendi!

PayPal Siri Desteği

Kısa bir süre önce yayınlanan güncelleme ile Siri desteği sunmaya başlayan PayPal, doğrudan Siri üzerinden sesli komut ile para gönderme imkanı sunmaya başladı.

Örnek vermek gerekirse, Siri’ye yöneltilen “X kişisine PayPal kullanarak 20 dolar gönder” komutu, doğrudan gerçekleştirilebiliyor.

Böylece, Apple tarafından iOS 10 ile birlikte üçüncü taraf geliştiricilerin kullanımına da açılan Siri’yi destekleyen güncel uygulamalar arasında PayPal iOS uygulaması da dahil oldu.

 

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.