E.L James’in roman üçlemesinden aynı şekilde sinema dünyası kapsamında yer verilen Elli Ton serisi, üçüncü ve son filmi ile sinemaseverlere veda etmeye hazırlanıyor. Özgürlüğün Elli Tonu filmi ile sinemaya veda edecek olan serinin sonuncu filmi için geçtiğimiz haftalarda yayınlanan teaser videosu, ciddi bir ilgi ile karşılandı.

Özgürlüğün Elli Tonu fragmanı beğeni ile karşılandı!

Üçleme roman serisini okuyan kişiler için her ne kadar film serisi aynı şekilde bir beğeni ile karşılanmasa da genel olarak global anlamda memnun bir izleyici kitlesi oluşmuş durumda. Öyle ki bu izleyici kitlesinin tüm ilgisi de serinin final filmi Özgürlüğün Elli tonu yani Fifty Shades Freed filmi üzerine toplanmış oldu.

Özgürlüğün Elli Tonu Fragmanı

Geçtiğimiz haftalarda Universal Studios tarafından resmi olarak yayınlanan kısa bir teaser videosu ile önümüzdeki yıl sinemaseverler ile buluşacak olan Fifty Shades Freed filmine ilişkin önemli kesitleri aktarmıştı.

Aktarılan bu kesitlerde, elbette ki tüm izleyenler tarafından en çok dikkat kesilen bölüm, Christian Grey ve Anastasia Steele ikilisinin düğününe ilişkin olan kısımlar oldu.

Kısace bilgi vermek gerekirse teaser videoda da aktarıldığı üzere Elli Ton üçlemesi, mutlu sonla biten bir yapıya sahip. E.L James’in kaleminden çıkan ve sinema dünyasına aktarılan bu hikayenini sonunda, belirtildiği gibi Christian Grey ve Anastasia Steele’in düğünü yer alıyor.

Elbette ki son kitabı okuyan kimseler bildiği gibi sona gelen serinin tek sürprizi düğün ile sınırlı kalmayacak. Şu an için bu detayı kitabı okumamış izleyiciler için saklı tutmakta fayda var.

Özgürlüğün Elli Tonu Fragmanı

Fragman kapsamında en çok öne çıkartılan ifade ise “Mrs. Grey will see you now” yani “Bayan Grey şimdi sizinle görüşecek” oldu. Hatırlatmak gerekirse bu ifade, ikilinin ilk tanışma anlarından önce “Mr. Grey will see you now” yani “Bay Grey sizle şimdi sizinle görüşecek” ifadesi kullanılmıştı.

Eğer henüz resmi olarak yayınlanan Fifty Shades Freed yani Özgürlüğün Elli Tonu fragmanı ile karşılaşmadıysanız, işte o kısa teaser videosu:

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here