Özel Haberler

Özel haberler, Haber Tekno editörleri tarafından yapılan ve ilgili kategorisinde hiçbir yerde  ulaşamayacağınız haberleri kapsamaktadır. HaberTekno.com özel haberleri ile birlikte, en önemli bilgilere, rehber içeriklere, analizlere ve dikkatlerden kaçan önemli sonuçlara ulaşabilirsiniz. HaberTekno özel haberleri; bilim, teknoloji, otomobil, sinema ve ekonomi haberlerini kapsamaktadır.

iOS 11 tim cook

iOS 11 Apple’ın Şimdiye Kadarki En Başarısız iOS Sürümü!

iOS 11 sürümü için güncellemeler devam ederken söylemek gerekiyor ki iOS 11, Apple'ın şimdiye kadarki en başarısız iOS sürümü olmuş gibi görünüyor!
bitcoin elektrik tüketimi

Bitcoin’in Devasa Elektrik Tüketimi Açıklandı!

Son dönemin en popüler dijital para birimi olan Bitcoin, neredeyse Danimarka kadar enerji tüketimi yapıyor. Detaylar haberimizde!
2017'nin Şarjı En Çok Giden 10 Akıllı Telefon Modeli

2017’nin Şarjı En Çok Giden 10 Akıllı Telefon Modeli!

2017 yılının şarjı en çok giden akıllı telefonları belli oldu. İşte 2017'nin en iyi batarya ömrüne sahip olan 10 akıllı telefon modeli!
iPhone X Tasarımı

iPhone X Tasarımı Uzun Süre Devam Edecek!

iPhone X tasarımı ile ilgili analistlerden yeni yorumlar geldi. Buna göre iPhone X tasarımı, iPhone sahipleri için uzun süre devam edecek!
Snapdragon 845

Snapdragon 845 Hakkında Yeni Detaylar Gündeme Geldi!

Qualcomm'un yeni üst seviye yonga seti Snapdragon 845 hakkında yeni teknik bilgiler ortaya çıktı. İşte Snapdragon 845'in yeni detayları!
Telefon Gözetleme

Google, Telefon Gözetleme Uyarı Sistemi Geliştiriyor!

Google, telefona gizlice bakan kişileri tespit eden bir uygulama üzerinde çalışmalar gerçekleştirdiği gösterdi! İşte detaylar!
ethereum

Ethereum Hakkında Merak Edilen Her Şey!

Dijital para birimlerinin her geçen gün daha da değerlenmesiyle Ethereum da değer kazandı. Peki, Ethereum nedir ve nasıl çalışır?
Tesla Roadster ve Bugatti Chiron

Tesla Roadster ve Bugatti Chiron Karşılaştırması!

Tesla Roadster ve Bugatti Chiron hangi teknik detaylar ile birbirinden ayrılıyor? İşte Tesla Roadster ve Bugatti Chiron karşılaştırması!
Google Kullanıcıların Konumunu izliyor

Google Kullanıcıların Konumunu İzlediğini Kabul Etti!

Konum ayarlarınız kapalı olsa bile Android telefonlar konum verilerinizi toplayarak Google’a gönderiyor. Yani Google konumunuzu sürekli takip ediyor!
bitcoin-fiyatlari

Bitcoin Fiyatı 2017’de Neden Rekor Kırmaya Devam Ediyor?

Özellikle son yıllarda büyük bir popülarite yakalamış olan dijital para birimlerinin değeri her geçen gün artıyor. Bitcoin fiyatları da bu artışa dahil!
facebook-yapay-zeka

Facebook Yapay Zeka ve Terminatör Eşleştirmesine Karşı Çıkıyor!

Facebook yapay zeka ve Terminatör eşleştirmesinden artık gerçekten rahatsız oluyor. Gelin Facebook'un düşüncelerini Yann LeCun'dan dinleyelim!

İlk Kafa Nakli Başarılı Oldu mu?

2015 yılında ilk kafa nakli operasyonunu yapacağını açıklayan Sergio Canavero sözünde durdu. Peki, bu operasyon başarılı oldu mu?
2017'nin En İyi 20 Hava Yolu Şirketi

2017’nin En İyi 20 Hava Yolu Şirketi!

2017 yılı itibariyle dünyanın en iyi hava yolları belli oldu. İşte Türk Hava Yolları'nın da yer aldığı dünyanın en iyi hava yolları 2017 listesi!
bebek gen seçimi

Gen Seçerek Bebekleri Tasarlamak Artık Daha Ucuz!

Gelişen teknoloji sayesinde ebeveynler bebeklerinin genlerini seçebilecek. Yani tasarım bebekler artık daha sık görülecek.
iPhone X DxOMark

iPhone X DxOMark Derecelendirmesi Nasıl?

iPhone X DxOMark sonuçları yayınlandı. Yeni iPhone X DxOMark puanı ile rakipleri karşısında önemli bir konumda yer aldı. İşte detaylar!

Öne Çıkan Haberler