Özel Haberler

Özel haberler, Haber Tekno editörleri tarafından yapılan ve ilgili kategorisinde hiçbir yerde  ulaşamayacağınız haberleri kapsamaktadır. HaberTekno.com özel haberleri ile birlikte, en önemli bilgilere, rehber içeriklere, analizlere ve dikkatlerden kaçan önemli sonuçlara ulaşabilirsiniz. HaberTekno özel haberleri; bilim, teknoloji, otomobil, sinema ve ekonomi haberlerini kapsamaktadır.

Nokia 9 Render

Nokia 9 Render Görselleri Sızdırıldı!

HMD Global firmasının yeni akıllı telefonu Nokia 9 render görselleri sızdırıldı. Sızdırılan CAD görselleri, Nokia 9 tasarımını gösteriyor!
elon-musk

Elon Musk ve İnandığı Çılgınca Şeyler!

Dünyanın en ünlü isimlerinden bir tanesi olan SpaceX ve Tesla CEO'su Elon Musk, fikirleri ile gerçekten de hayrete düşürüyor.
Ay’ın Atmosferi

Daha Önce Ay’ın Atmosferi Var Mıydı?

Dünya'mızın uydusu olan Ay da tıpkı Dünya gibi bir atmosfere sahip miydi? Yeni bulgulara göre Ay ile ilgili dikkat çeken bilgilere ulaşılıyor!

Karşınızda Google 2017 Koleksiyonu!

Teknolojisi dünyasında büyük bir ivmeyle ilerleyen Google 2017 koleksiyonu ile de teknoloji tutkunlarının dikkatini çekecek gibi görünüyor!
iPhone'da Hangi Uygulamada Ne Kadar Zaman

iPhone’da Hangi Uygulamada Ne Kadar Zaman Geçiriyorsunuz?

iPhone'da hangi uygulamada ne kadar zaman geçirdiğinizi ve en çok şarj tüketen uygulamanın ne olduğunu merak ediyor musunuz?
Samsung'dan 200 Bin Dolar Ödül

Samsung’dan 200 Bin Dolar Ödül!

Koreli teknoloji devi Samsung, başlattığı yeni bir açık bulma yarışması kapsamında tam 200 bin dolar ödül verecek. İşte tüm detaylar!
Xiaomi Mi A1

Yeni Xiaomi Mi A1 ile Tanışın!

Çinli Xiaomi markasının yeni akıllı telefon modeli Xiaomi Mi A1, resmi olarak duyuruldu. İşte yeni Xiaomi Mi A1 özellikleri, fiyatı ve tüm detayları!
uranus

Uranüs Dev Elmaslarla Dolu Olabilir!

Yapılan son araştırmalara göre Uranüs gezegeninde elmas yağmurları olduğu ortaya çıktı. Şu anda Uranüs'te milyonlarca karat elmas olabilir!
denizanasi-galaksileri

Denizanası Galaksileri Bilim İnsanlarını Şaşırtıyor!

7 galaksi üzerinde araştırma yapan bilim insanları denizanası galaksileri üzerinde aktif galaktik çekirdekler olduğunu ortaya çıkardı.
iPhone 8

iPhone 8’in Parmak İzi Okuyucu Özelliği Bilmecesi!

iPhone 8 modeli ile ilgili yeni spekülasyonlar dolaşmaya başladı. Buna göre iPhone 8'in parmak izi okuyucu özelliği, güç tuşuna eklenebilir. İşte detaylar!
HTC U11 Türkiye Fiyatı

HTC U11 Türkiye Fiyatı!

Merakla beklenen HTC U11 Türkiye fiyatı, en sonunda resmi olarak açıklanmış oldu. Yeni model, fiyatı ile üst seviye olduğunu belli ediyor!
jupiter

Jüpiter Keşfi Devam Ediyor!

NASA’nın Juno adlı uzay aracı Jüpiter’deki Büyük Kırmızı Nokta’nın derinliklerine bakmak üzere. Yani Jüpiter keşfi tüm hızıyla devam ediyor.
beyaz iphone 8

Beyaz iPhone 8 Nasıl Görünecek?

Beyaz iPhone 8 modelinin nasıl görüneceği ile ilgili temsili görseller yayınlandı. Yayınlanan yeni iPhone 8 görselleri, dikkatleri üzerine topluyor!
LG G6+

LG G6+ Duyuruldu!

LG G6+ resmi olarak duyuruldu. İşte LG'nin yeni amiral gemisi akıllı telefon modeli LG G6 Plus özellikleri ve diğer tüm detayları!

Nokia 3, 5 ve 6 Türkiye Fiyatları!

Nokia 3, Nokia 5 ve Nokia 6 Türkiye satışları başladı. İşte Nokia 3, 5 ve 6 Türkiye fiyatları ve ülkemizdeki satışları ile ilgili tüm detaylar!

Öne Çıkan Haberler