Oyun Hamuru ile iPhone Kilidini Açtılar!

Akıllı telefonların güvenliğini sağlayan parmak izi okuyucu sistemi, oyun hamuru ile aşılabiliyor. İşte oyun hamuru ile iPhone açılmasının detayları!

iPhone Kilidi

Apple’ın, iPhone 5s modeli ile günlük kullanıma pratik bir şekilde geçirdiği parmak izi okuyucu furyası, günümüzde olmazsa olmaz akıllı telefon özellikleri arasında yer alır bir hale geldi. Hem pratik hem de daha güvenli bir kullanım imkanı sağlayan akıllı telefonların parmak izi okuyucu sistemi, birçok defa farklı hileler ile gündeme geliyor.

parmak izi

Son olarak da oyun hamuru ile iPhone, Sony ve Samsung marka akıllı telefon modellerinin, oyun hamuru ile parmak izi okuyucusunun açılabildiği gösterilmiş oldu.

Oyun hamuru ile iPhone kilidi açılıyor!

Yayınlanan bir video ile gündeme gelen oyun hamuru ile iPhone kilidinin açılması, diğer modeller üzerinde de gösterildi.

Yayınlanan videoda uygulanan adımlar, ilk olarak kullanıcının parmak izinin net bir şekilde alınması ile başlıyor. Akabinde ise alının parmak izi, oyun hamuru üzerine geçiriliyor. Sonrasında ise oyun hamuru iPhone, Samsung ve Sony marka akıllı telefon modellerinin parmak izi okuyucu sistemlerini geçmeyi başarıyor.

iPhone Kilidi

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here