Oppo R7, Metal Tasarım ve Çerçevesiz Ekran ile Gelebilir!

Oppo R7 modeli hakkında daha önce birçok görsel sızdırılmıştı. Bu sızıntılar arasında en son yerine alan görseller, yeni Oppo R7 modelinin metal bir tasarım anlayışı ile dizayn edildiğini gösteriyor.

Görsellere göre Oppo R7 yekpare bir metal kasadan oluşuyor. Ekran tarafında ise kenarlar tıpkı iPhone 6 da olduğu gibi kavisle bitiyor. Ayrıca çok ince ve çerçeve konusunda olabildiğince minimalize edilmiş bir ön yüzey bulunuyor. Stereo hoparlör olacağı düşünülen iki ses çıkışı ise cihazın altına ve üstüne gizlenen boşluklarla sağlanıyor. Buna karşın arka yüzeyde ki kamera sensörünün kaba tasarlandığını da vurgulamak gerek.

Bunların dışında Oppo R7 hakkında ki söylentiler 20.7 mega piksel çözünürlüğü sahip bir kamera ve sekiz çekirdekli MediaTek işlemci ile iki farklı boyuta sahip model geleceği düşünülüyor.

Söz konusu görsellerin foto galerisi:

Paylaş
Eren Ertem
1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır. Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.