Oppo Find 9 Sızdırıldı!

Çinli Oppo markasının yeni akıllı telefon modeli Oppo Find 9'un görüntüleri sızdırıldı. Oppo Find 9 en çok çerçevesiz ekran ile dikkat çekiyor!

Oppo Find 9

Çinli Oppo markasının yeni üst seviye akıllı telefon modeli Oppo Find 9’un özellikleri ve sızıntı görüntüleri ortaya çıktı. Açıklanan bilgilerden hem tasarım hem de teknik özellik anlamında iddialı bir model olduğu anlaşılıyor.

Oppo Find 9 özellikleri!

Oppo Find 9

Öncelikle belirtmek gerekirse Oppo’nun yeni modeli Find 9 özellikleri; Snapdragon 835 mobil işlemci, 6GB RAM ve 128GB dahili depolama alanı olarak sıralanıyor.

Oppo Find 9

Sızdırılan görsellerdeki en çok dikkat çeken nokta, Oppo Find 9’un çift tarafı kavisli ve ekran-kasa oranındaki iyileştirme ile çerçevesiz ekran konsepte doğru yol alması oldu. Bunlarla beraber, HTC gibi kendi akıllı sesli asistanını da geliştirip yeni Find OS dahilinde kullanıma sunulacağı, dikkat çeken diğer iddia edilen detaylardan oluyor.

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.