Oppo Find 9 Özellikleri ile İlgili Yeni İddialar Ortaya Çıktı!

Çinli Oppo markasının yeni akıllı telefon modeli Oppo Find 9 özellikleri, fiyatı ve tasarımı ile ilgili yeni bilgiler ortaya çıktı!

Oppo

Oppo markasının yeni akıllı telefon modeli Oppo Find 9 özellikleri ile ilgili yeni bilgiler ortaya çıktı. Gelen bilgiler neticesinde Oppo Find 9 teknik özellikleri ile performans konusunda dikkatleri üzerine toplayacak gibi duruyor.

Oppo Find 9’un özellikleri detaylandı!

Ortaya çıkan yeni bilgiler neticesinde Oppo Find 9 özellikleri şu şekilde sıralanıyor:

  • Snapdragon 835 mobil işlemci
  • 6GB RAM-128GB dahili depolama alanı
  • 4GB RAM-64GB dahili depolama alanı
  • 5.5-inç büyüklüğünde ve 2K-QHD çözünürlüğünde ekran
  • 21MP çözünürlüğünde arka kamera
  • 4,100mAh büyüklüğünde batarya

Oppo Find 9

Bunların dışında, açıklananlara göre Oppo Find 9 modeli, iki farklı varyasyon ile satışa çıkacak. Yukardaki özelliklerin, işlemci dışındaki tümü aynı kalacakken, ikinci model Snapdragon 835 yerine Snapdragon 653 işlemci kullanacak.

Oppo Find 9 tasarımı!

Teknik özelliklerini bir kenera bırakırsak Oppo Find 9 tasarımı ile de 2017 yılında bir standart haline gelecek çerçevesize yakın ekran anlayışını benimseyen bir model olma özelliği taşıyacak. Oppo Find 9 fiyatının ise 580-600 dolar seviyelerinde olması bekleniyor.

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.