OnePlus, Yarın Bir Etkinlik Düzenleyecek!

Geçtiğimiz yılın One modeli ile teknoloji dünyasında adını en çok söylettiren One Plus markası, 20 Nisan tarihinde bir etkinlik gerçekleştireceğini duyurdu. Ancak ilginç detay ise One Plus markasının, elektronik davetiyelerin üzerine “anything could happen” yani “her şey olabilir” yazması oldu.

OnePlus, Yarın Bir Etkinlik Düzenleyecek! - habertekno.com - habertekno - teknoloji haberleri - android

One Plus Two modeli beklentileri 2015 yılının üçüncü çeyreğinde tanıtılacağı yönünde. Zaten One Plus da One modelinin devamı modeli ile ilgili yakın zamanda bir duyuru yapacağını şimdiye kadar belli etmedi.

Bu etkinlikte ise nasıl bir ürünün tanıtılacağı ise büyük merak konusu. Tahminler, akıllı saat ya da yeni bir aksiyon kamerası tanıtılacağı yönünde. Bilindiği gibi yine Çinli firmalardan olan Xiaomi firması, daha önce bir aksiyon kamerası tanıtmıştı. Yani One Plus için de yeni bir aksiyon kamerası gelme ihtimali muhtemel gözüküyor. Ancak tekrar söylemek gerekiyor ki etkinliğin detayları ile ilgili hiçbir ipucu bulunmuyor.

Etkinliğin bu denli gizemli olması da beklentileri yükseltmiyor değil. Kesin olan bir şey var ki o da meraklılarının One Plus dan bir sürpriz olarak yeni One modelini, yani One Plus Two olarak isimlendirilmesi beklenen akıllı cihazın tanıtılması beklediği yönünde.

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.