OnePlus Pixel Benchmark Sonuçları Ortaya Çıktı!

Çin'in önde gelen akıllı telefon markalarından olan OnePlus isminin yeni modeli OnePlus Pixel benchmark sonuçları ortaya çıktı!

OnePlus Pixel Benchmark

Çinli OnePlus markasının yeni modeli olduğu iddia edilen OnePlus Pixel isimli modelin, yine iddia edildiği üzere Geekbench sonuçları ortaya çıktı.

OnePlus Pixel Geekbench sonuçları!

Ortaya çıkan bilgilerden yola çıkaran OnePlus Pixel özelliklerine değinmek gerekirse; 1.59GHz saat frekansına sahip dört çekirdekli Qualcomm Snapdragon 820 mobil yonga seti ve 6GB RAM bilinen detaylar arsında yer alıyor.

OnePlus Pixel Benchmark Sonuçları

OnePlus Pixel modeline ait olduğu iddia edilerek sızdırılan Geekbench sonuçlarına göre ise OnePlus Pixel tek çekirdekli işlem performansında 2326 puan almış görünürken, çok çekirdekli işlem performansı tarafında 5475 puan aldığı görünüyor.

Paylaş
Eren Ertem
1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır. Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.