OnePlus Hindistan’da Üretim Yapacak!

OnePlus 3

OnePlus genel müdürü Vikas Agarwal, geride bıraktığımız zaman diliminde Reuters ile yaptığı röportaj kapsamında, firmanın üretim stratejisi ve taleplerin yoğunluğu ile ilgili bilgiler paylaştı. Buna göre OnePlus, yeni modeli OnePlus 3T ile birlikte artan yoğun talebi karşılamak adına, OnePlus akıllı telefon modellerinin üretimini Hindistan’a da taşıyacak.

OnePlus üretimini Hindistan’da da gerçekleştirilecek!

Birleşik Devletler ve Çin pazarından sonra dünyanın en büyük akıllı telefon pazarı olan Hindistan’da hakimiyet Android akıllı telefon modellerinin elinde. iPhone’un sadece yüzde 5 pazar payı yakalayabildiği Hindistan pazarı, nitekim her firma için büyük önem taşıyor.

OnePlus 3

Bu bağlamda OnePlus, artan talebi karşılamak adına üretim işlemlerini Hindistan’da da gerçekleştirecek. Bununla beraber şu an için 442 dolar fiyatı ile 200 binden fazla OnePlus 3T siparişi alan OnePlus firması, üretim hacmini artırarak oluşan bu yoğun talebi doğrudan aynı bölgedeki üretim tesisleri ile karşılayacak. İlerleyen yıllardaki yeni modelleri ile de siparişleri aksatmadan satış işlemlerini genişleterek yürütmüş olacak.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here