OnePlus 6 Ne Zaman Çıkacak?

OnePlus 6

OnePlus 6 çıkış tarihi, doğrudan firma tarafından hazırlanan bir görsel ile birlikte netleşmiş oldu.

OnePlus 6 ne zaman çıkacak?” sorusu da en sonunda netlik kazandı, özellikleri ve tasarımı konusunda yeni bilgiler edinildi.

Güncelleme: Yeni model resmi olarak duyuruldu. Karşılaştırma listeleri de dahil olmak üzere tüm detayları, şu haberimizden öğrenebilirsiniz: OnePlus 6 Özellikleri, Fiyatı, Çıkış Tarihi ve OnePlus 6 Karşılaştırma

OnePlus 6 ne zaman tanıtılacak?

OnePlus markasının 2018 akıllı telefon modeli olacak OnePlus 6 haberleri, son olarak çıkış tarihi bilgisini de ortaya çıkarmış oldu. One Plus 6 çıkış tarihi ile ilgili hazırlanan bir görsele göre yeni akıllı telefon modelinin lansman tarihi, 16 Mayıs 2018 olarak ifade ediliyor.

İngiltere’nin Londra kentinde bir etkinlik düzenleyeceği de elde edilen bilgiler arasında yer alıyor. Etkinliğin başlaması ile birlikte de tüm detayları an be an aktarıyor olacağız. OnePlus 6 epey konuşulacak bir model olacak gibi görünüyor.

OnePlus 6

Zira yeni akıllı telefon modeli, tıpkı iPhone X (https://www.habertekno.com/iphone-x-ozelligi-16976) modeli gibi çentikli bir ekran ile gelecek gibi görünüyor.

Android dünyasındaki yeni bir akım olarak kendini gösteren çentikli ekran, Apple’dan sonra diğer markalara ilham olmuş gibi görünüyor.

Ancak birçok kullanıcı, alınan bu ilhamın çok da yerinde olduğu düşüncesine katılmıyor.

Bu bilgilere ek olarak, Çinli firmanın yaz aylarından hemen sonra, OnePlus 6T isimli bir model de duyurabileceği bilgisi mevcut.

Eğer bu kadar kısa sürede yeni bir model ile güncelleme yapılırsa, yeni modeli alan kullanıcıların çok da iyi bir tavır sergilemeyeceklerini söylemek mümkün.

OnePlus 6 özellikleri konusunda da şimdiye kadar birçok bilgi ortaya çıktı.

OnePlus 6 özellikleri nasıl olacak?

Ortak noktada ortaya çıkan teknik özellikler arasında ise, şu detaylar yer alıyor:

  • Qualcomm Snapdragon 845 mobil işlemci
  • 256 GB dahili depolama için 8 GB RAM
  • 128 GB dahili depolama için 6 GB RAM
  • 6.3-inç büyüklüğünde ve Full HD+ çözünürlüğünde ekran (2880x1080p)
  • 16 MP + 21 MP çözünürlüklerinde çift arka kamera
  • 16 MP ön kamera
  • 3450mAh kapasitesinde dahili batarya

Eğer beklendiği gibi teknik özellikler ve tasarım tarafında çerçevesiz çentikli ekranı, çift arka kamerası, SD845 işlemcisi ve 8 GB RAM seçenekleri gerçeğe dönüşürse, birçok rakibini geride bırakmayı başaran bir model olacağını söylemek mümkün.

OnePlus 6 fiyatı konusunda iddia edilen detaylara göre ise 500 Avro civarında bir etiket ile karşılaşılıyor olacak.

Sahip olduğu teknik özellikleri ve fiyatı dikkate alındığında, şu an piyasada olan Samsung Galaxy S9 ve Huawei P20 modelleri ile ciddi anlamda fiyat rekabetine gireceğini söylemek mümkün.

Ek olarak LG’nin G7 modeli de benzer bir döneme yetişecek: LG G7 ThinQ Özellikleri, Fiyatı ve Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Diğer rakiplerinin de çentikli ekrana sahip olduğu hesaba katıldığında, tasarım tarafında da kullanıcıları çok büyük bir ikilemde bırakacak bir durum olmayacaktır.

Haber Tekno olarak lansman yapılması ile birlikte, yeni modelin tüm detaylarını an be an aktarıyor olacağız.

Sizler de yorumlar bölümünde, yeni model ile ilgili düşüncelerinizi ifade edebilir ve beklentilerinizi aktarabilirsiniz.

2 Yorum

  1. Oneplus 6 çıkış tarihi ile böyle özellikler gösterilirse, o fiyata çok iyi. Ama geçenlerde çıkan oneplusın bilgi sızdorması olayondan sonra almak istemiyor insan.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here