OnePlus 5T Yeniden Sızdırıldı!

Çinli OnePlus markasının yeni akıllı telefonu OnePlus 5T yeniden sızdırıldı. İşte yeni OnePlus 5T sızıntı görseli ve detayları!

OnePlus 5T

OnePlus markasının kısa bir süre önce satışlarını durdurduğu OnePlus 5 modeli sonrasında, dikkatler yeni modele kaydırılmıştı. Bu bağlamda kısa bir süre önce gelen sızıntı OnePlus 5T görselleri sonrasında, yeni sızıntı görsel ile ekran konusunda önemli bilgiler kaydedilmiş oldu.

OnePlus 5T inceltilmiş ekran çerçevesi ile gelecek!

Sızdırılan yeni OnePlus 5T görselinde, daha önceki sızıntı görsellerde olduğu gibi cihazın alt bölümündeki çerçevenin ciddi anlamda inceltilmiş olması dikkat çekiyor. Genel olarak daha büyük bir ekran ve daha ince çerçeveler ile yeni akıllı telefon tasarım akımına uyum sağlamayı amaçlamış olduğu düşünülen OnePlus’ın 5T modeli, 18:9 ekran oranı sunacak.

OnePlus 5T

Bununla beraber 6-inç boyutuna ulaşması beklenen yeni panelin, 2160×1080 çözünürlüğünde ve 2.5D Gorilla Glass ile kaplanmış olacağı ifade ediliyor. Yeni görselde cihazın arka kısmı aktarılmıyor olsa da daha önceki sızıntılardan anlaşıldığı üzere arka tasarımda OnePlus 5 modelinden ayrı olarak herhangi bir değişim yapılmayacak. Çift kamera detayının da aynı şekilde korunmuş olduğunu belirtmek gerekiyor. Tek büyük farklılık ise parmak izi okuyucu sensörün, cihazın arka bölümüne taşınması olacak.

OnePlus 5T

Şu an için OnePlus tarafından yeni telefon OnePlus 5T çıkış tarihi ile ilgili net bir açıklama veya bir ipucu aktarılmış değil. İlerleyen dönemlerde düzenlenecek olan özel bir etkinlik ile OnePlus 5T modelinin resmi olarak duyurulması bekleniyor.

OnePlus 5T

Son olarak belirtmek gerekirse yeni bir modelden çok bir güncelleme modeli olacak OnePlus 5T’nin, bir önceki modelde olduğu gibi Snapdragon 835 mobil yonga setine sahip olacağı iddia ediliyor.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here