OnePlus 5T Star Wars Edition Ortaya Çıktı!

Çinli OnePlus markasının Star Wars için özel olarak hazırladığı OnePlus 5T Star Wars Edition modeli, ilk defa ortaya çıktı!

OnePlus 5T Star Wars Edition

OnePlus 5T modelinin Star Wars Edition ile gündeme gelmesinden sonra, ilk defa bu model ortaya çıktı ve tasarım detaylarına ulaşılmış oldu. Anlaşılan o ki bir süredir çeşitli filmler için tasarımı özelleştirilen akıllı telefon modelleri arasına, OnePlus 5T modeli de dahil olmaya hazırlanıyor.

OnePlus 5T Star Wars Edition ilk defa görüntülendi!

Öncelikle hatırlatmak gerekirse bir süredir OnePlus’ın Star Wars için özelleştirdiği bir 5T modeli üstünde çalıştığına ilişkin bilgiler gündeme gelmişti. Şimdi de ilk defa bu model, detaylarıyla görüntülenmiş oldu.

Yeni ortaya çıkan resmi görsel sızıntısında, OnePlus 5T modelinin beyaz bir kasaya sahip olduğu ve kırmızı Star Wars yazısı ile süslendiği anlaşılıyor. Teknik özellik tarafında OnePlus 5T ile benzer olacağı tahmin edilen yeni modelin, genel anlamda çok ciddi bir tasarım farklılığı sunmaması dikkat çekiyor.

OnePlus 5T Star Wars Edition

Kutu tasarımı ve kutu içeriği konusunda da OnePlus’ın farklı çalışmalar yapacağına ilişkin yorumlar yapıldığını da eklemek gerekiyor.

Star Wars Limited Edition isimlendirmesi ile lanse edileceği ortaya çıkan yeni OnePlus 5T Star Wars Edition çıkış tarihi olarak ise 16 Aralık tarihi işaret ediliyor. Bilindiği gibi yeni Star Wars Last Jedi fragmanı ile birlikte yeni filmin beklentileri artmıştı. OnePlus’ın da Star Wars için özelleştirdiği bu modeli, filmin vizyon tarihi ile benzer bir dönemde duyurması bekleniyor.

Son olarak hatırlatmak gerekirse bir süre önce de Samsung’un Star Wars Galaxy Note8 modeli üstünde çalıştığı konusunda bilgiler gündeme gelmişti.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here