OnePlus 5T

OnePlus 5 satışlarının sona erdirilmesinin ardındaki gizem henüz daha çözülmemişken, yeni OnePlus 5T modeli ilk kez sızdırılmış oldu. OnePlus 5T tasarımı ve teknik özellikleri ile bir öneki modeli geride bırakmayı başaracak gibi görünüyor.

OnePlus 5T tasarımı sızdırıldı!

İlk etapta OnePlus 5 tasarımı, iPhone 7 Plus modeline fazlasıyla benzetilmiş ve bu noktada OnePlus firmasına eleştirilerde bulunulmuştu. Öte yandan ekran-kasa oranı tarafında da iyileştirmeler yapılmaması, kullanıcıların beklentilerini karşılamamıştı. Her ne kadar arka yüzeydeki tasarım benzerliği devam ediyor olsa da OnePlus 5T ile birlikte ekran-kasa oranı tarafında ciddi bir iyileştirme kendini gösterecek gibi görünüyor.

OnePlus 5T

Sızdırılan görsellerdeki cihazın OnePlus 5T olduğunun iddia edilmesi ile birlikte, ilk somut detaylar da elde edilmiş oldu. Yeni modelin dikkat çeken en büyük değişikliği, ekran-kasa oranı tarafında yapılan iyileştirme oluyor.

Bununla beraber ön yüzeyde yer alan parmak izi okuyucusunun da incelen ekran çerçevelerinden dolayı, cihazın arka bölümüne aktarıldığı kendini belli ediyor. OnePlus 5T ile birlikte 18:9 ekran oranına geçiş yapılacağının da ifade edildiğini belirtmek gerekiyor.

Kasım ayında duyurulması beklenen OnePlus firmasının yeni modeli, OnePlus 5 satışlarının sona erdirilmesi sonrasındaki ilk adımı olacak ve Android dünyasındaki rekabetçi politikasını sürdürmeye devam edecek.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here