OnePlus 5T Ne Zaman Çıkacak?

OnePlus markasının yeni akıllı telefon modeli OnePlus 5T çıkış tarihi ile ilgili yeni bilgiler ortaya çıktı. İşte tüm detaylar!

OnePlus 5T Ne Zaman

OnePlus markasının yeni telefonu OnePlus 5T modeli ile ilgili sızıntı bilgiler gelmeye devam ediyor. Kısa bir süre önce gelen OnePlus 5T özelliklerinin sızdırılması haberinden sonra, şimdi de OnePlus 5T çıkış tarihi ile ilgili yeni bir iddia gündeme geldi.

OnePlus 5T çıkış tarihi netleşiyor!

Sektördeki başarılı sızıntı bilgileri ile isminden sık sık söz ettirmeyi başaran Evan Blass tarafından ortaya atılan bilgilere göre yeni OnePlus 5T çıkış tarihi, kasım ayının son haftası olacak.

Çin merkezli OnePlus tarafından düzenlenecek bir etkinlik ile kasım ayının son haftasında tanıtılması beklenen yeni 5T modeli, çerçeveleri inceltilmiş bir tasarım ile gelecek. Nitekim yeni nesil akıllı telefonların çerçevesize yakın tasarım anlayışına, OnePlus’ın geçiş yapmasına da tanıklık edilecek.

OnePlus 5T Ne Zaman

Son olarak hatırlatmak gerekirse yeni modelin 6-inç büyüklüğünde ve 2160×1080 piksel çözünürlüğünde 18:9 bir ekran ile duyurulması bekleniyor. Bunun dışında bir önceki OnePlus 5 modeli ile arasındaki tasarım farkı, ekran ve cihazın arka tarafına konumlandırılan parmak izi okuyucu sensörden ibaret olacak.

Fiyatlandırma konusunda ise OnePlus 5’in çıkış fiyatı olan 479 dolar fiyatından daha yüksek bir satın alma bedeli ile karşı karşıya kalınması bekleniyor.

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.