OnePlus 5T Ne Zaman Çıkacak?

OnePlus markasının yeni akıllı telefon modeli OnePlus 5T çıkış tarihi ile ilgili yeni bilgiler ortaya çıktı. İşte tüm detaylar!

OnePlus 5T Ne Zaman

OnePlus markasının yeni telefonu OnePlus 5T modeli ile ilgili sızıntı bilgiler gelmeye devam ediyor. Kısa bir süre önce gelen OnePlus 5T özelliklerinin sızdırılması haberinden sonra, şimdi de OnePlus 5T çıkış tarihi ile ilgili yeni bir iddia gündeme geldi.

OnePlus 5T çıkış tarihi netleşiyor!

Sektördeki başarılı sızıntı bilgileri ile isminden sık sık söz ettirmeyi başaran Evan Blass tarafından ortaya atılan bilgilere göre yeni OnePlus 5T çıkış tarihi, kasım ayının son haftası olacak.

Çin merkezli OnePlus tarafından düzenlenecek bir etkinlik ile kasım ayının son haftasında tanıtılması beklenen yeni 5T modeli, çerçeveleri inceltilmiş bir tasarım ile gelecek. Nitekim yeni nesil akıllı telefonların çerçevesize yakın tasarım anlayışına, OnePlus’ın geçiş yapmasına da tanıklık edilecek.

OnePlus 5T Ne Zaman

Son olarak hatırlatmak gerekirse yeni modelin 6-inç büyüklüğünde ve 2160×1080 piksel çözünürlüğünde 18:9 bir ekran ile duyurulması bekleniyor. Bunun dışında bir önceki OnePlus 5 modeli ile arasındaki tasarım farkı, ekran ve cihazın arka tarafına konumlandırılan parmak izi okuyucu sensörden ibaret olacak.

Fiyatlandırma konusunda ise OnePlus 5’in çıkış fiyatı olan 479 dolar fiyatından daha yüksek bir satın alma bedeli ile karşı karşıya kalınması bekleniyor.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here