OnePlus 5 İçin Açıklama!

OnePlus markasının kurucu ortaklarından olan Carl Pei, OnePlus 5 için açıklama getirdi. Carl Pei isminin açıklaması, OnePlus 5 tasarımına yönelik!

OnePlus 5

OnePlus 5 modeli ile ilgili gelen bilgiler ciddi bir artış göstermiş durumdayken, ortaya çıkan sızıntı görsellerden yola çıkarak yapılan yorumlara, doğrudan firmaya bağlı bir isimden açıklama geldi. OnePlus markasının kurucu ortaklarından olan Carl Pei, OnePlus 5 için açıklama yaptı.

OnePlus 5 tasarımı, beklenenden çok daha iyi olacak!

Her ne kadar Carl Pei ismi, doğrudan OnePlus 5 modelini telaffuz etmese de yeni model ile ilgili gelen yorumlara bir karşılık niteliği taşıtan açıklamada bulundu. Carl Pei kendi Twitter hesabından şu sözleri aktardı: “OnePlus 3 modeli piyasaya çıkmadan önceki düşünceleri hatırlıyor musunuz? Insanların cihazı alması ile beraber bu yorumlar son buldu.”

OnePlus 5

Yapılan bu açıklamayı iyi anlamak adına bir hatırlatma yapmak gerekirse, OnePlus 3 modeli resmi olarak duyurulmadan önce ortaya çıkan sızıntılarda, cihazın tasarımının HTC 10 ve Galaxy S6 tasarımlarının birleşmiş hali olarak yorumlamalar yapılmış. İşte Carl Pei tarafından yapılan açıklama da bu duruma göndermede bulunuyor. Her ne kadar tüm kullanıcılar için geçerli olmasa da cihazın resmi olarak duyurulması sonrasında ise birtakım kullanıcıların OnePlus 3 ile ilgili düşüncelerinde değişim olmuştu.

OnePlus 5 modelinin sızıntılarından sonra gelen benzer eleştirilerin ortaya çıkması da öyle görünüyor ki Carl Pei tarafından böyle bir açıklama yapılması gerekliliğini ortaya çıkarmış. Son olarak belirtmek gerekirse, OnePlus 5 sızıntıları ile birlikte ortaya çıkan çift kamera özelliği ve arka tasarım detayları, Apple’ın iPhone 7 Plus modeline benzemesi ile eleştirilmişti. 2017’nin merakla beklenen akıllı telefon modelleri arasında yer alan OnePlus 5 için yapılanan resmi tanıtımdan sonra, Carl Pei açıklamasında olduğu gibi söz konusu olan bu düşünceler ne derece değişim gösterecek, bekleyip göreceğiz.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here