OnePlus 5’e Olan İlgi Büyük!

OnePlus 5 modelinin Çin'de ön kayıt toplamaya başlaması ile beraber büyük bir ilgi ortaya çıktı. İşte OnePlus 5'in ön kayıt süreci ile ilgili detaylar!

OnePlus 5

OnePlus markasının yeni amiral gemisi katili akıllı telefon modeli OnePlus 5 ile ilgili bilgiler, gündeme gelmeye devam ediyor. Son olarak da gelen bilgilere göre OnePlus 5’in ön kayıt sürecine başlaması ile beraber 300 bin barajını geride bırakan bir ilgi ile karşılaşılmış oldu.

OnePlus 5, 2 günde 300 bin ön kayıt topladı!

OnePlus 5

Hatırlatmak gerekirse daha önce Çin’de JD tarafından, OnePlus 5 modeli için ön kayıt işlemi başlatılmıştı ve henüz resmi olarak tanıtılmamış bir modelin detayları ortaya çıkmıştı. Bununla beraber gelen eleştiriler için de Carl Pei tarafından OnePlus 5 açıklaması yapılmıştı.

Ortaya çıkan yeni bilgilere göre ise bilgilere göre de ön kayıt işlemlerinin başlatılmasını takip eden 48 saatlik bir süre zarfında, 300 bin barajını geride bırakan bir ilgi ile karşılaşıldı.

Elbette ki bu detaylar, sadece JD üzerinden elde edilen kayıtlardan ibaret. OnePlus’ın kendi sitesi üzerinden gelen kayıtlarla beraber ilginin daha da büyük olduğu düşünülüyor.

Son olarak hatırlatmak gerekirse OnePlus 5’te olacağı kesin olan özellikler; Snapdragon 835 mobil yonga seti ve çift sensörlü arka kamera olarak sıralanıyor. Diğer tüm detaylar, 20 haziran tarihinde ortaya çıkmış olacak.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here