Haber Tekno Sosyal Medya

OnePlus 5’e Olan İlgi Büyük!

OnePlus 5

Akıllı Telefon Haberleri ve İncelemeleri

OnePlus 5’e Olan İlgi Büyük!

OnePlus 5 modelinin Çin’de ön kayıt toplamaya başlaması ile beraber büyük bir ilgi ortaya çıktı. İşte OnePlus 5’in ön kayıt süreci ile ilgili detaylar!

OnePlus markasının yeni amiral gemisi katili akıllı telefon modeli OnePlus 5 ile ilgili bilgiler, gündeme gelmeye devam ediyor. Son olarak da gelen bilgilere göre OnePlus 5’in ön kayıt sürecine başlaması ile beraber 300 bin barajını geride bırakan bir ilgi ile karşılaşılmış oldu.

OnePlus 5, 2 günde 300 bin ön kayıt topladı!

OnePlus 5

Hatırlatmak gerekirse daha önce Çin’de JD tarafından, OnePlus 5 modeli için ön kayıt işlemi başlatılmıştı ve henüz resmi olarak tanıtılmamış bir modelin detayları ortaya çıkmıştı. Bununla beraber gelen eleştiriler için de Carl Pei tarafından OnePlus 5 açıklaması yapılmıştı.

Ortaya çıkan yeni bilgilere göre ise bilgilere göre de ön kayıt işlemlerinin başlatılmasını takip eden 48 saatlik bir süre zarfında, 300 bin barajını geride bırakan bir ilgi ile karşılaşıldı.

Elbette ki bu detaylar, sadece JD üzerinden elde edilen kayıtlardan ibaret. OnePlus’ın kendi sitesi üzerinden gelen kayıtlarla beraber ilginin daha da büyük olduğu düşünülüyor.

Son olarak hatırlatmak gerekirse OnePlus 5’te olacağı kesin olan özellikler; Snapdragon 835 mobil yonga seti ve çift sensörlü arka kamera olarak sıralanıyor. Diğer tüm detaylar, 20 haziran tarihinde ortaya çıkmış olacak.

Haber Yorumları

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha Fazla Akıllı Telefon Haberleri ve İncelemeleri

En Son Haberler

Netflix Barack Obama, Michelle Obama
Fortnite Android
Nokia X6

Akıllı Telefon Haberleri ve İncelemeleri

Nokia X6 Özellikleri & Çentikli Ekranlı Nokia X6 Duyuruldu

Yazar: 17 Mayıs 2018
Honor 10

Akıllı Telefon Haberleri ve İncelemeleri

Honor 10 Özellikleri, Fiyatı ve Honor 10 Karşılaştırmaları!

Yazar: 17 Mayıs 2018
OnePlus 6

Akıllı Telefon Haberleri ve İncelemeleri

OnePlus 6 Özellikleri, Fiyatı, Çıkış Tarihi ve OnePlus 6 Karşılaştırma

Yazar: 16 Mayıs 2018

Popüler Haberler

Üste çık