OnePlus 4 Özellikleri Ortaya Çıktı!

OnePlus'ın yeni amiral gemi modeli OnePlus 4 özellikleri ile ilgili detaylar ortaya çıktı. İşte iddia edilen OnePlus 4 özellikleri!

OnePlus 4

Amiral gemisi katili ünvanı elde etmiş akıllı telefon modeli serisini devam ettiren OnePlus markası, 2017’de yeni üst seviye modelini duyuracak. Bu bağlamda, yeni OnePlus 4 özellikleri ile ilgili detaylar da ortaya atılmaya başladı. Peki, OnePlus 4 özellikleri nasıl olacak?

OnePlus 4 özellikleri!

OnePlus 4

İddia edilen bilgilere göre yeni OnePlus 4 özellikleri; 5.3-inç büyüklüğünde ve 2560×1440 yani 2K çözünürlüğünde AMOLED ekran, Qualcomm Snapdragon 830 mobil yonga seti, 6GB veya 8GB RAM ve 128GB dahili depolama alanı olarak öne çıkıyor.

Bunlarla beraber iddia edilen OnePlus 4 teknik özellikleri detayları arasında, 4000mAh büyüklüğünde batarya bilgisi de yer alıyor.

Android 7.0 Nougat ile kutudan çıkması beklenen OnePlus 4 modeli ile ilgili, kamera özellikleri ve 3.5mm kulaklık girişinin olup olmayacağı ile ilgili detaylar, şu an için iddia edilenler arasında bulunmuyor.

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.