Haber Tekno Sosyal Medya

OnePlus 4 mü Yoksa OnePlus 5 mi?

OnePlus 5

Mobil Teknoloji Haberleri

OnePlus 4 mü Yoksa OnePlus 5 mi?

OnePlus markasının 2017’de duyuracağı yeni akıllı telefon modelinin isimlendirmesi ile ilgili detaylar ortaya çıktı. Peki, OnePlus 4 mü yoksa OnePlus 5 mi?

OnePlus 3T modeli kısa bir süre önce tanıtılmışken, güncellenmiş bu modelden ziyade beklentiler, 2017 yılında duyurulacak yeni OnePlus modeline çevrilmiş durumda. Yeni OnePlus modelinin isimlendirmesi ile ilgili de kimi iddialar ortaya çıktı. Buna göre yeni model OnePlus 4 değil, OnePlus 5 olarak isimlendirilebilir.

OnePlus 4 yerine OnePlus 5 duyurulabilir!

OnePlus 5

Normal şartlarda, OnePlus’ın yeni modelinin OnePlus 4 olarak isimlendirilmesi beklenmekteydi. Lakin, kültürel sebeplerden ötürü OnePlus’ın yeni modeline OnePlus 4 değil de OnePlus 5 ismini vereceği dile getiriliyor. Bunun altında yatan sebep de, Çin’de 4 rakamının, batı dünyasındaki 13 rakamı gibi iyi karşılanmamasına dayandırılıyor.

Be nedenle, OnePlus’ın yeni modeline OnePlus 5 ismini vererek, Çin pazarında oluşacak olumsuz düşüncelerin önüne geçmeyi düşünüyor olması makul olarak değerlendiriliyor.

Son olarak belirtmek gerekirse OnePlus 5 özellikleri ile ilgili beklentiler; Snapdragon 835 mobil yonga seti, 6GB RAM, 2560×1440 piksel yani 4K çözünürlüğünde ekran olarak beliriyor.

Haberi Okumaya Devam Et
Reklam
Bunlara da bakabilirsiniz:
Haber Yorumları

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha Fazla Mobil Teknoloji Haberleri

Üste çık