OnePlus 3T ve OnePlus 3 Android 7.0 Güncellemesi Başlıyor!

Resmi açıklama: OnePlus 3T ve OnePlus 3 Android 7.0 Nougat güncellemesi, 31 Aralık 2016 tarihi yani bugün itibariyle başlıyor.

OnePlus 3T ve OnePlus 3 Android 7.0

Her ne kadar uzun bir süre önce duyurulmuş olsa da Android 7 Nougat mobil işletim sistemi sürümü için birçok tepe model akıllı telefon modelleri hala daha güncelleme konusunda sessiz kalıyor. Sessizliği bozan kısıtlı modeller arasında, kısa bir süre sonra OnePlus 3T ve OnePlus 3 Android 7.0 güncellemesi ile yerini almış olacak.

OnePlus 3T ve OnePlus 3 Android 7.0 güncellemesi başlıyor!

OnePlus 3T ve OnePlus 3

OnePlus firmasının kurucularından olan Carl Pei, Twitter üzerinden OnePlus 3T ve OnePlus 3 Android 7.0 güncelleme tarihini açıkladı. Buna göre OnePlus 3T modelleri, 31 Aralık 2016 tarihi itibariyle Android 7.0 Nougat güncellemesini almaya başlamış olacak.

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.