OnePlus 3T

OnePlus One serisi ile birlikte “amiral gemisi katili” olarak anılmaya başlayan model serisini devam ettiren OnePlus firması, yeni bir etkinlik düzenlemeye hazırlanıyor. Etkinliğin amacı ise, kuvvetle muhtemel yeni akıllı telefon modeli OnePlus 3T olacak gibi görünüyor.

OnePlus 3T ne zaman tanıtılacak?

OnePlus 3T

Doğrudan OnePlus tarafından açıklanan bilgilere göre, 15 Kasım 2016 tarihinde özel bir etkinlik duyurulacak. Etkinlik ile birlikte, OnePlus 3T modelinin de duyurulması bekleniyor.

Hatırlatmak gerekirse, OnePlus 3T olarak isimlendirilmesi beklenen yeni akıllı telefon modelinin özellikleri; 2.53GHz saat frekansına sahip Snapdragon 821 yonga seti, 5.5-inç büyüklüğünde AMOLED Full HD-1080p ekran, 16MP arka kamera ve Android 7.0 olarak sıralanıyor.

Yeni OnePlus akıllı telefon modelinin resmi ismi ve tüm özellikler,, 15 Kasım tarihinde ortaya çıkmış olacak.

Paylaş
Eren Ertem
1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra Yeditepe Üniversitesi'nde İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik medya sektöründe çalışmış, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır. Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.