OnePlus 3 USB Type-C ile Gelebilir!

OnePlus 3 USB Type-C

Çinli OnePlus firmasının yeni amiral gemi modeli olacak OnePlus 3 ile ilgili sızıntı bilgiler ve görseller gelmeye devam ediyor. Son gelen sızıntı görsellerde ise OnePlus 3 USB Type-C portuna sahip olarak görünüyor!

Ayrıca Bakınız

iPhone 7 Çizimleri Sızdırıldı!

OnePlus 3 USB Type-C portu ile gelecek!

OnePlus 3 USB Type-C

Bilindiği gibi USB Type-C portu, Android dünyasının akıllı telefonları için önemli yenilikler arasında yer alıyor. Çift yönlü yapısı ile kolay kullanım sunan USB Type-C, Apple’ın yıllardır kullandığı Lightning portunu, Android dünyasına taşımış oluyor.

Son gelen sızıntı görselde ise, OnePlus 3 modelinin de USB Type-C ile birlikte geleceği ortaya çıktı.

OnePlus 3 USB Type-C

OnePlus 3 USB Type-C portu bilgisine ek olarak, sızdırılan görsellerde OnePlus 3 modelinin yekpare bir metal kasaya sahip olduğu da anlaşılıyor.

Eğer iddia edilen bu görseller OnePlus 3 modeline ait ise OnePlus, yeni amiral gemisini özenle hazırlamış olduğunu gösterecek.

OnePlus3 fiyatı ve özellikleri!

Son olarak, daha önce dile getirilen OnePlus 3 özelliklerini de hatırmatmak gerekirse OnePlus 3 özellikler; 1080p-FHD- ekran, Snapdragon 820 işlemci ve 4 veya 6GB RAM olarak söyleniyor. OnePlus 3 fiyatı ise 300 Dolar olarak iddia ediliyor.

 

>> OnePlus 3 ile ilgili siz neler düşünüyorsunuz?

Paylaş
Eren Ertem
1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır. Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.