OnePlus 3’ün Geekbench Sonucu Göründü!

OnePlus 3

Android akıllı telefon modelleri arasında en çok takip edilen üretici firmalardan olan OnePlus, yeni akıllı telefon modeli OnePlus 3 için etkinlik hazırlığı devam ettirirken, yeni sızıntılar da aktarılmaya paralel olarak devam ediyor. Son olarak OnePlus 3’e ait olduğu iddia edilen Geekbench sonuçları yayınlandı.

OnePlus 3, 6GB RAM ile geliyor!

OnePlus 3

Yayınlanan OnePlus 3 Geekbench sonuçlarına göre OnePlus 3, 6GB RAM miktarı ile Android dünyasına katılacak. Nitekim OnePlus 3, 6GB RAM değerine sahip, piyasadaki nadir cihazlardan biri haline gelecek.

OnePlus 3’ün olduğu iddia edilen Geekbench görüntüsünde, A3003 kod isimli cihaz olduğu görülüyor. Snapdragon 820 yonga seti ve Android 6.0.1 sürümünün gözüktüğü OnePlus 3 Geekbench sonucunda, tek çekirdek işlem puanının ise 2394 olduğu ortaya çıkmış.

14 Haziran 2016 tarihinde düzenlenecek olan etkinlik ile piyasada yer almaya hazırlanan OnePlus 3 özellikleri için daha önce; 5.5-inç Full HD ekran, 16MP arka kamera, 12MP ön kamera, 3000mAh değerinde batarya ve 32/64GB dahili depolama olacağı bilgisi dile getirilmişti. “Sancak gemisi batıran” ünvanı ile nam salmış olan OnePlus firmasının akıllı telefon modelleri, öyle sanılıyor ki bu ünvanını sürdürmeye devam edecek.

 

>> OnePlus 3 Geekbench sonuçları ile ilgili siz ne düşünüyorsunuz?

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here