OnePlus 3 Plus Geliyor İddiaları Ortaya Çıktı!

Ortaya çıkan yeni bilgilere göre OnePlus 3 Plus modeli duyurulabilir. işte OnePlus'ın yeni modeli OnePlus 3 Plus ile ilgili detaylar!

OnePlus 3 Plus

OnePlus One modeli ile tüm dünyada amiral gemisi katili olarak anılmayan başlayan OnePlus firması, son modeli OnePlus 3 ile kullanıcılarının karşısında yer alamaya devam ediyor. Son gelen bilgilere göre ise OnePlus 3 Plus isimli bir model, yakın bir zaman içerisinde tanıtılabilir.

OnePlus 3 Plus geliyor!

Analizci Pan Jiutang tarafından dile getirilen bilgilere göre OnePlus firması, OnePlus 3 Plus isimli bir ürün ile kullanıcılarının karşısına çıkabilir.

OnePlus 3 Plus

Bilindiği gibi kısa bir süre önce OnePlus firmasına ait bir modelin GFXBench sonuçları görünmüştü. Lakin bu model, OnePlus 3 Mini modeli ait olarak değerlendirildi.

OnePlus 3 Plus özellikleri!

Açıklanan bilgilere göre OnePlus 3 Plus özellikleri; daha büyük bir ekran boyutu, 821 yonga seti, 3,900mAh batarya ve çift arka kamera lensi olarak sıralanıyor.

Şu an için OnePlus 3 Plus özellikleri ve OnePlus 3 Plus ihtimalleri ile ilgili ortaya çıkan bilgiler bu şekilde sınırlı kalıyor. İlerleyen dönemlerde OnePlus firması tarafından nasıl bir ürün çeşitlendirmesi yapılacak, merak konusu olmuş durumda.

3 Yorum

  1. Amca sen bence Commodore 64 döneminde kalmışsın… OP3 çıkalı asır oldu bir, ikincisi hatalı bilgiler yer alıyor burada… bence biraz daha araştırıp yazılı düzenlersen daha hoş olur ^^

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here