OnePlus 3 Ön Siparişe Açılıyor!

OnePlus 3

Hemen her alanda hizmet veren firmaların, en son ürünlerini lansman günü veya hemen akabindeki gün siparişe veya ön siparişe açılması alışıldık bir durum. Lakin, Çinli “Sancak gemisi batıran” lakaplı OnePlus firması, yeni modeli OnePlus 3 ile ilgili farklı bir yaklaşım uygulamaya hazırlanıyor.

OnePlus 3 ön siparişi ve fiyatı!

Firma tarafından açıklanan bilgilere göre OnePlus 3 için bin adetlik özel bir ön sipariş açılacak. Bu sistemi alışılmışın dışına iten ise, OnePlus 3’ün tanıtım gününden önce bin kişiye satılmış olması olacak…

oneplus-3

6 Haziran 2016-10:00 itibariyle OnePlus 3, 455 Dolar ile ön siparişe açılacak. Daha önce gelen bilgilerde, resmi OnePlus 3 tanıtım tarihinin 14 Haziran 2016 olduğu aktarılmıştı.

Yine verilen bilgilere göre 455 Dolar fiyat etiketi, sadece lansman öncesi özel ön sipariş için uygulanacak. 14 Haziran tarihinde düzenlenecek lansmandan sonra OnePlus 3’ün fiyatında değişim olacağı söyleniyor.

Tüm bunların dışında, Çin’den gelen bilgilere göre 1 milyon adet OnePlus 3, firma stoklarında yerini almış durumda. Yüksek adetli firma stoğunun altında yatan sebep ise, OnePlus 3 ile davetiye sisteminin kaldırılacak olması.

Şu an için OnePlus 3 modeli ile ilgili çok seri bir şekilde bilgi akışı gelmeye devam ediyor. Ülkemizde resmi olarak satışa sunulmasa da Android dünyasının ilgiyle karşılanan ürünlerini ortaya koyan OnePlus, sahip olduğu bu izlenimi korumaya devam edeceğe benziyor.

 

>> OnePlus 3 için uygulanacak bu ön sipariş sistemi ile ilgili siz ne düşünüyorsunuz?

Paylaş
Eren Ertem
1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır. Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.