Haber Tekno Sosyal Medya

OnePlus 3 Çıkış Tarihi Açıklandı!

OnePlus 3 Çıkış Tarihi

Akıllı Telefon Haberleri, İncelemeleri

OnePlus 3 Çıkış Tarihi Açıklandı!

Android dünyasının önemli oyuncularından olan OnePlus, yeni modeli OnePlus 3’ü tanıtmaya hazırlanıyor. İşte OnePlus 3 çıkış tarihi ve detayları!

Android dünyası iyiden iyiye rekabetin üst seviyelere çıkardığı bir pazar olmaya başladı. Android akıllı telefon modelleri ile “sancak gemisi batıran” ünvanını elde etmiş OnePlus da yeni modeli OnePlus 3 ile rakiplerine bilenecek. Son olarak ise OnePlus 3 çıkış tarihi bilgisini yansıtan bir afiş paylaşıldı!

Ayrıca Bakınız

iPhone 8 için Kavisli OLED Ekran İddiası!

OnePlus 3 ne zaman çıkacak?

OnePlus 3 Çıkış Tarihi

 

Paylaşılan görsele bakılacak olursa “OnePlus 3 ne zaman çıkacak?” sorusunun cevabı 14 Haziran 2016 olarak cevap buluyor. Her zamanki gibi kırmızı renk ile süslenmiş ve sadelikten taviz vermemiş olan OnePlus, Çin’in Shenzhen bölgesinde saat 22:00’de düzenleyeceği etkinlik ile OnePlus 3 modelini duyuracak.

OnePlus 3 özellikleri!

OnePlus 3 Çıkış Tarihi

Son olarak hatırlatmak gerekirse OnePlus 3 özellikleri; 5.5-inç Full HD-1080p- ekran, Snapdragon 820 yonga, yekpare metal tasarım ve 4 veya 6GB RAM olacağı yönünde beklentiler mevcut. Öte yandan OnePlus 3 fiyatı konusunda ise henüz net bir bilgi paylaşılmış değil.

 

>> OnePlus 3 çıkış tarihi ve OnePlus 3 özellikleri ile ilgili siz ne düşünüyorsunuz?

Haber Yorumları

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha Fazla Akıllı Telefon Haberleri, İncelemeleri

Üste çık