OnePlus 3 Android 7.0 Nougat Güncellemesini Ne Zaman Alacak?

OnePlus 3 Android 7.0 Nougat güncellemesi ne zaman başlayacak. İşte OnePlus 3 Android 7.0 Nougat güncellemesi ile ilgili detaylar!

OnePlus 3 Android 7.0 Nougat

OnePlus markasının “amiral gemi katili” lakabı edinmiş akıllı telefon modeli OnePlus 3 Android 7.0 Nougat güncellemesi ile ilgili detaylar aktarıldı.

OnePlus 3 Android 7.0 Nougat güncellemesi!

OnePlus 3 Android 7.0 Nougat

Edinilen bilgilere göre, tüm dünyadaki OnePlus 3 modelleri için Android 7.0 Nougat güncellemesi, 2016 yılının sonuna doğru resmi olarak dağıtılmaya başlanacak.

Şu an için, firma tarafından OnePlus 3 Android 7.0 Nougat güncellemesi ile ilgili net bir tarih, ne yazık ki aktarılmış değil.

OnePlus 3 Android 7.0 Nougat

Son olarak belirtmek gerekirse hem Samsung hem de LG tarafından gelen Android 7.0 Nougat güncellemesi ile ilgili gelişmelerin de, benzer dönemle 2016 yılının sonunda tamamlanacağı aktarılmıştı. Anlaşılan o ki OnePlus 3 için Android 7.0 Nougat güncellemesi de, aynı günlere denk gelecek.

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.