OnePlus 2 Üçüncü Çeyrekte Satışa Çıkabilir!

OnePlus cephesi için soru işaretleri, sonraki model olması beklenen OnePlus 2 cihazının, aynı şekilde önceki modeli gibi yol kat edebilecek olup olmaması noktasında yoğunlaşıyor. Özellikle CyanogenMod ortaklığından sonra Oxygen OS isimli yeni OnePlus ara yüzünün ardından, yeni modelin çıkış tarihinin de yakınlaştığı konuşulmaya başlanmıştı. Son olarak ise firmadan yayınlana resmi görselde, “değişiklik zamanı” olarak slogan paylaşılması da yine akıllı cihaz cephesinin dikkatini OnePlus üzerine çekmiş oldu.

OnePlus 2 Üçüncü Çeyrekte Satışa Çıkabilir! - habertekno.com - habertekno - teknohaber

Yeni gelen bilgilere göre OnePlus, yeni üst seviye akıllı cihazı olması beklenen OnePlus Two modelini, 2015 yılının üçüncü çeyreğinde resmiyet kazandıracağı üstünde toplanıyor. Bu durum uzun zamandır beklenenle aynı dönemi işaret ediyor. Dolayısıyla beklentilerin doğru çıkma olasılığı ihtimali kuvvetlenmiş durumda.

Birçok kesim OnePlus One modelinin yakaladığı popülerliği, OnePlus 2 modeli ile yakalama imkânını ve çok tartışılan davetiye ile satış durumunun devamını, firmanın gidişatı üzerinden değerlendirmeye devam ediyor.

Paylaş
Eren Ertem
1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır. Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.