OnePlus 2 Modeli de Davetiye ile Satılacak!

OneOlus 2 satışları ile ilgili detaylar ortaya çıktı. Buna göre OnePlus 2 modeli de davetiye ile satışa çıkabilir. İşte tüm detaylar!

OnePlus firmasının yaptığı son açıklama ile üzerinden bir yılı aşkın süre geçmesinin ardından OnePlus One modeli, artık davetiyesiz olarak çevrimiçi resmi OnePlus sitesinden satın alınabilir duruma geldi. Bununla beraber firma, One modeli siparişi ile alınan aksesuarlara da yüzde 75 indirim uygulayacağını açıkladı.

OnePlus 2 modelinin arifesinde olduğumuz şu dönemlerde, bir önceki modelin daha yeni genel siparişe açılması tartışıla durulsun, “Two” modeli için ise davetiyeli satış uygulamasının tekrar geleceği doğrulandı.

OnePlus Two Modeli de Davetiye ile Satılacak! - habertekno.com - habertekno- teknoloji haberleri (1)

OnePlus 2 modelinde, davetiyeli satışların devam edeceği, doğrudan firma tarafından dile getirildi. Bu açıklama ise, One modelinin davetiyesiz satışlarının tekrar geri gelmeyeceği bildirisinin hemen ardından geldi. Firma OnePlus 2 modeli ile ilgili konuşmasında, her ne kadar tepki alsa da davetiyeli satışların uygulanacağını vurguladı. Bu açıklamada şimdiden yeni modeli bekleyen kullanıcılarda hayal kırıklığı meydana getirmiş durumda. Özellikle One modelinin genel satışa açılmasından sonra. Buna karşın bu uygulamanın devam edecek olması da yeni modelin, eski modelde olduğu gibi uygun fiyat etiketine sahip olacağı ihtimalini de güçlendiriyor. Zira yeni model için merakla beklenen konuların başında fiyatlandırma geliyor.

OnePlus, yeni modeli dillendirirken herhangi bir ipucu vermektense kaçındı. Öyle ki yapılan açıklamalar sırasında hiçbir şekilde yeni model ile ilgili bir imada bulunulmadı.

Son olarak OnePlus 2 modelinin beklentileri ise 5.5 inç büyüklüğünde daha keskin bir ekran, arttırılmış kapasiteli bir batarya ve düşük bir ihtimalde olsa biyometrik bir sensör olarak karşımıza çıkıyor.

Paylaş
Eren Ertem
1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır. Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.