OneDrive 3D Touch Özelliği Kazandı!

OneDrive 3D Touch Özelliği

Günümüzde bulut servisleri, hemen her firmadan kullanıcılarına sunuluyor. Bulut depolama alanında ki önemli son tüketici ürünlerinden OneDrive iOS uygulaması, 3D Touch özelliği ile güncellendi.

OneDrive iOS uygulaması güncellendi!

OneDrive 3D Touch Özelliği

Yeni yayınlanan OneDrive 7.1 iOS uygulaması ile artık OneDrive, 3D Touch özelliği desteği sunuyor. Böylece iPhone 6s ve iPhone 6s Plus kullanıcıları, yeni OneDrive uygulaması ile 3D Touch özelliğini kullanarak; hızlı görüntüleme ve kısa yolları kullanabilecek.

Ayrıca Bakınız

iPhone 7 Tasarımı, iPhone 6s Serisine Benzeyebilir!

Sadece 3D Touch özelliği ile sınırlı kalmayan yeni OneDrive iOS güncellemesi, beraberinde “salla ve rapor et” özelliğini de getiriyor.

 

>> Yeni OneDrive iOS uygulama güncellemesi ile ilgili siz ne düşünüyorsunuz?

Paylaş
Eren Ertem
1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır. Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.