OLED Ekranlı Telefonlar

OLED ekran teknolojisini kullanan akıllı telefon modellerinin artış göstermesi ile birlikte siyah renkler, gerçek siyah haline gelmeye başladı. Böylece koyu renkli duvar kağıtları da ilgi odağı haline gelmeye başladı. Bu bağlamda 30’dan fazla duvar kağıdı örneği de OLED ekranlı akıllı telefon modelleri ile iyi bir deneyim sağlayacak.

OLED ekranlı akıllı telefon modelleri için duvar kağıtları!

Google Pixel 2, Pixel 2 XL, iPhone X, Samsung Galaxy S8, Galaxy S8+, Galaxy Note 8 ve LG V30 akıllı telefon modellerinde yer alan OLED ekran teknoloji ile uyum gösteren bu duvar kağıtları, ayrıca enerji tasarrufuna da dolaylı olarak vesile oluyor.

Duvar kağıdı tavsiyelerine geçmeden önce kısaca belirtmek gerekirse OLED ekran teknolojisinde, siyah renk için pikseller aydınlanmıyor. Böylece siyah renkler tam manasıyla siyah olarak kullanıcılara yansıtılıyor.

Elbette ki bu duvar kağıtları için sadece OLED veya AMOLED ekrana sahip akıllı telefonunuz olmasına gerek olmuyor. Hatırlatmak gerekirse bir diğer duvar kağıdı içeriğimize de göz atabilirsiniz: 20’den Fazla Telefonunuza Renk Katacak Duvar Kağıtları

İşte OLED ekranlı akıllı telefonlarda kullanılabilecek 30’dan fazla iOS ve Android duvar kâğıdı!

oled ekranlı akıllı telefonlar için duvar kağıtları

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here