Now You See Me 2 TV Fragmanı Yayınlandı!

Now You See Me 2

İlk olarak 2013 yılında vizyona giren ve Türkçe ismi olarak Sihirbazlar Çetesi seçilen Now You See Me, devam filmi ile yazında vizyonda yer alacak. Bu bağlamda da Now You See Me 2 ile ilgili tanıtım çalışmaları hız kazandı. Son olarak da Now You See Me 2 TV fragmanı yayınlandı!

Ayrıca Bakınız

Jon Snow Kim? – Game of Thrones Teorileri!

Now You See Me 2 TV fragmanı!

İlk filmi Now You See Me ile izleyicilerinin beğenisini toplayan Aksiyon-Gerilim filmi Now You See Me, yeni filmi ile tekrar beyazperdeye çıkıyor.

Now You See Me 2

Morgan Freeman, Mark Ruffalo, Lizzy Caplan ve Daniel Radcliffe gibi isimlerin yer aldığı Now You See Me 2 filminde, yönetmen koltuğunu Jon M. Chu dolduruyor.

Yayınlanan fragmanlardan ve tanıtım videolarından, Now You See Me 2’nin de bol aksiyon sahneleriyle görücüye çıkacağı anlaşılıyor.

İşte 10 Haziran 2016 tarihinde vizyona girecek Now You See Me 2 için yayınlanan yeni TV fragmanı!

 

>> Sihirbazlar Çetesi 2-Now You See Me 2 ile ilgili sizin beklentileriniz hangi yönde?

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.