Haber Tekno Sosyal Medya

Note 8 Tasarımı Sızdırıldı!

Note 8

Akıllı Telefon Haberleri ve İncelemeleri

Note 8 Tasarımı Sızdırıldı!

Yeni Galaxy Note 8 modeline ait olduğu iddia edilen maket görseller ve Note 8 özellikleri ile ilgili detaylar sızdırıldı! Yeni detaylar dikkat çekiyor!

Galaxy Note 8 ile ilgili haberler ve sızıntılar, ivme kazanarak ortaya çıkmaya devam ediyor. Son olarak ise Note 8 modeline ait olduğu ve tasarım kalıplarından hazırlanan maket sızdırıldı. Yeni sızdırılan bu Note 8 maketi ile birlikte hem tasarım detayları ortaya çıkmış hem de yeni teknik özellik bilgileri eklenmiş oldu.

Galaxy Note 8 özellikleri ve tasarımı netleşiyor!

Öncelikle belirtmek gerekirse yeni modele ait olduğu iddia edilen yeni maket görselleri, bundan daha önce gelen bilgiler ve görsellerle bire bir örtüşüyor. S8 ve S8+ modellerinden farklı olarak bu defa Note 8’in arka kamera tarafındaki flaş konumu, kamera sensörünün altına doğru kaydırılmış. Bilindiği gibi S8/S8+ modellerinde arka kameranın flaşı, kamera sensörünün sol tarafında konumlandırılıyordu. Sağ tarafta ise parmak izi okuyucu sensörüne yer veriliyordu.

galaxy note 8
Yeni görsellerde de çift arka kameranın yakın bölümlerinde herhangi bir parmak izi okuyucu sensör konumlandırılmadığı dikkat çekiyor. Cihazın ekran tasarımında ise neredeyse çerçevesiz ekran anlayışının uygulandığı düşünüldüğünde, Samsung’un yeni modelinde parmak izi okuyucu sensör kullanımını nasıl şekillendirdiği, büyük bir merak konusu haline gelmiş oldu.

galaxy note 8

Bunların dışında Galaxy Note 8 özellikleri ile ilgili iddia edilenlere göre ise ekran tarafında yeni model, 6.3-inç büyüklüğünde bir panel taşıyacak. Mobil işlemci tarafında ise Amerika pazarında Qualcomm’un Snapdragon 835 yongası kullanılacak iken, ülkemizde ve diğer Avrupa ülkelerinde Exynos 8895 yongası tercih edilecek.

galaxy note 8

Yenilenmiş S Pen ve 3700mAh kapasitesine sahip batarya ise, Note 8 teknik özellikleri ile ilgili iddia edilen diğer detaylardan olmuş durumda.

Çıkış tarihi ile ilgili bilinenler!

Son olarak belirtmek gerekirse Samsung’un yeni amiral gemisi akıllı telefon modelinin çıkış tarihi ile ilgili daha önce Samsung tarafından bir açıklama yapılmış ve yıl sonuna işaret edilmişti. Beklentilere göre ise Samsung, eylül ayında Almanya’nın Berlin kentinde düzenlenecek olan IFA 2017 fuarı kapsamında, yeni Galaxy Note 8 modelini gün yüzüne çıkarmış olacak.

 

Haber Yorumları

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha Fazla Akıllı Telefon Haberleri ve İncelemeleri

En Son Haberler

En Çok Radyasyon Yayan Telefonlar

Akıllı Telefon Haberleri ve İncelemeleri

En Çok Radyasyon Yayan Akıllı Telefonlar Belli Oldu!

Yazar: 17 Şubat 2018
torrent
Nokia 7 Plus

Akıllı Telefon Haberleri ve İncelemeleri

Nokia 7 Plus Çalışır Durumda Görüntülendi!

Yazar: 16 Şubat 2018
Galaxy S9 3D Emoji

Akıllı Telefon Haberleri ve İncelemeleri

Galaxy S9 3D Emoji (Animoji) Özelliği Videoda!

Yazar: 16 Şubat 2018
Galaxy S10 konsept

Akıllı Telefon Haberleri ve İncelemeleri

Snapdragon 855’li Galaxy S10, İlk 7nm İşlemcili Telefon Olacak!

Yazar: 15 Şubat 2018

Popüler Haberler

Üste çık