Haber Tekno Sosyal Medya
galaxy note 8

Akıllı Telefon

Note 8’in Basın Görseli Sızdı!

Galaxy Note 8 modeline ait olduğu iddia edilen bir basın görseli sızdırıldı. İşte yeni Note 8’in basın görseli ve diğer tüm detayları!

Samsung’un yeni Galaxy Note 8 modeli ile ilgili bilgiler gelmeye devam ediyor. Son olarak da Galaxy Note 8 modeli için hazırlanmış olduğu iddia edilen basın görselleri sızdırıldı Bu görsel, daha önce gelen sızıntılar ve bilgilerle bire bir örtüşüyor.

Galaxy Note 8, S8 ve S8+ tasarımını devam ettiriyor!

Galaxy Note 7R modelinin Avrupa’da satışa çıkması ile ilgili bilgiler gelmeye devam ederken, yeni model Note 8 ile ilgili sızıntılar da gündeme geliyor. Samsung’un hazırladığı basın görseli olduğu iddiası ile sızdırılan yeni görselden anlaşıldığı gibi, Samsung’un “Sonsuz Ekran” isimlendirmesi ile lanse ettiği S8 ve S8+ tasarım anlayışı, aynı oranda Note 8 modeline de aktarılmış durumda.

galaxy note 8

Ön yüzeyin neredeyse sadece ekrandan oluştuğu bir tasarım ile kullanıcıların karşısına çıkacağı nedeyse kesin olmaya başlayan Note 8’in, yaklaşık olarak 6.3-inç büyüklüğünde bir QHD ekrana sahip olacağı da dile getiriliyor.

Öte yandan Galaxy Note 8 modeli, 2017 yılı itibariyle çift kameralı akıllı telefon modelleri arasında yerini almış olacak ve beklentilere göre 12MP ve 13Mp çözünürlüğe sahip çift sensörü barındıracak.

Note 8 için Snapdragon 836 iddiaları!

Bunlarla beraber en dikkat çekici iddia ise yeni Note serisi modelin, Snapdragon 836 mobil yonga setini kullanan ilk model olacağının konuşmaları oluyor. Şu an için net bir şey söylemek mümkün değil. Ancak Samsung’un 2017 yılında duyuracağı yeni amiral gemisi için Snapdragon 835 yerine 836 tercihinde bulunması, S8 ve S8+ modellerinden ayrışan detaylardan olacaktır.

Haber Yorumları

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha Fazla Akıllı Telefon

Üste çık