Note 8’de 3.5mm Kulaklık Girişi Olacak!

"Samsung'un yeni amiral gemisi akıllı telefon modeli Galaxy Note 8'de 3.5mm kulaklık girişi sunulmaya devam edilecek mi?" sorusu, netlik kazanıyor!

Galaxy Note 8

Samsung Galaxy Note 8 modeli ile ilgili sızıntılar bilgiler gelmeme devam ediyor. Son olarak gelen bir görsel ile birlikte Galaxy Note 8’de 3.5mm kulaklık girişi kullanımının devam edileceğine ilişkin bilgiler elde edilmiş oldu.

Galaxy Note 8’de kulaklık girişi kullanılmaya devam edecek!

Galaxy Note 8

Note 8 modeli ile ilgili yeni gelen sızıntılarla beraber arka kameranın dikey değil de yatay olarak konumlandırılacağı ve parmak izi okuyucu sensöründe kameranın sağ tarafına entegre edileceği bilgisine ulaşılmıştı. Bununla beraber yeni modelin çift arka kamera sensörü taşıyacağı ve S8+ modeli ile benzer bir ekran yapısına sahip olacağı bilgisi edinilmişti.

Galaxy Note 8

Şimdi de yine gelen bir sızıntı görsel ile birlikte Samsung’un 3.5mm kulaklık girişini kullanmaya devam edeceği ortaya çıkmış oldu. Galaxy Note 8 modeli için hazırlanan bir kılıf görselindeki detaydan edinilen bu bilgi sonrasında, Samsung’un 3.5mm kulaklık girişinin kaldıran akıllı telefon üreticileri arasına bir süre daha girmeyeceğini söylemek mümkün hale geldi.

Apple’dan sonra diğer markalarında da çeşitli modellerinden kaldırılan 3.5mm kulaklık girişi, öyle görünüyor ki Samsung tarafında kullanılmaya devam edecek.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here