Note 4 İçin Güvenlik Güncellemesi!

Galaxy Note 4 güncellemesi ile birlikte güvenlik tarafından iyileştirmeler yapıldı. İşte Note 4 için güvenlik güncellemesi ile ilgili detaylar!

Galaxy Note 4

Yeni Galaxy Note 4 güncellemesi ile birlikte birçok farklı güvenlik açığı ve hata düzeltmeleri yayınlanmış oldu. Güvenlik yaması olarak sunulan Note 4 güncellemesinin, kısa bir süre içerisinde ülkemizde de yayınlanması bekleniyor.

Galaxy Note 4

Galaxy Note 4 güncellemesi açıkları kapatıyor!

N910FXXS1DQF3” numarası ile birlikte sunulan ve yaklaşık olarak 343MB boyutunda olan yani Note 4 güncellemesi, Avrupa’daki cihazlar için indirmeye sunuldu.

Galaxy Note 4 Haziran 2016 güncellemesiAçıklanan bilgilere göre Android 6.0.1 mobil işletim sistemi sürümünden kaynaklı olan 96’dan fazla güvenlik sorunu ve 23’ten fazla hata düzeltmesi barındıran N910FXXS1DQF3 güncellemesi, şu an için sadece Hollanda ülkesi için indirilebilir durumda gibi görünüyor.

Güvenlik yamalarının ve hata düzeltmelerinin yanı sıra güncelleme ile birlikte Samsung, Note 4 modelini batarya tüketimi, performans, bellek yönetimi ve kararlılık konusunda daha iyi bir noktaya getiriyor.

Elde edilen bilgilere göre kısa bir süre içerisinde Avrupa’nın diğer ülkelerinde de Galaxy Note 4 güncellemesi sunulmaya başlanacak. Android sürüm güncellemeleri ile ilgili ise şu an için Samsung’un Galaxy Note 4 çalışmaları ile ilgili somut bir gelişme kendini göstermiş değil. İlerleyen dönemlerde ortaya çıkan bilgileri, güncelleme haberleri sayfası üzerinden takip edebilirsiniz.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here