Nokia P Özellikleri ve Görselleri Sızdırıldı!

Nokia'nın yeni üst seviye Android akıllı telefon modeli Nokia P özellikleri ve görüntüleri sızdırıldı. İşte yeni Nokia P özellikleri!

Nokia P Özellikleri

Nokia ve Qualcomm ortak şirketi HMD çatısı altında yeni piyasada yer almaya başlayacak olan Nokia markalı Android akıllı telefon modelleri ile ilgili yeni detaylar ortaya çıkmaya başladı. Son olarak gelen detaylar ise, kod ismi Nokia P olan üst seviye Nokia Android akıllı telefon modelinin özellikleri ve sızıntı görselleri hakkında!

Yeni Nokia P özellikleri ve görselleri!

Ayrıca Bakınız:

Nokia markasını taşıyacak yeni üst seviye akıllı telefon modelinin Nokia P kod ismi ile özellikleri ve görselleri sızdırıldı.

Nokia P
Nokia P

MWC 2017 kapsamında mart ayında duyurulması beklenen yeni Nokia P özellikleri; Snapdragon 835 mobil yonga seti, 6GB RAM ve 23MP çözünürlüğünde Zeiss lensli arka kamera olarak ortaya atıldı.

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.