Haber Tekno Sosyal Medya

Nokia E1 Özellikleri Ortaya Çıktı!

Nokia

Mobil Teknoloji Haberleri

Nokia E1 Özellikleri Ortaya Çıktı!

Nokia markasını taşıyan yeni akıllı telefon modeli Nokia E1 özellikleri ile ilgili detaylar ortaya çıktı. İşte iddia edilen Nokia E1 özellikleri!

HMD Global çatı şirketi altında yeniden akıllı telefon dünyasında ismini göstermeye başlayacak olan Nokia markasının yeni modelleri ile ilgili iddialar gelmeye devam ediyor. Son olarak da Nokia E1 özellikleri ile ilgili yeni iddialar ortaya atıldı.

Nokia E1 özellikleri nasıl olacak?

Öncelikle belirtmek gerekirse, 2017 yılının sonuna kadar 6 veya 7 farklı Nokia markasını taşıyacak akıllı telefon modelinin duyurulacağı iddia ediliyor. Nokia E1 modelinin de söz konusu bu 6 veya 7 Nokia modeli arasındaki düşük fiyatlı modellerden olacağına dikkat çekiliyor.

Nokia

Yeni gelen bilgilere göre ise Nokia E1 özellikleri; 5.2-inç veya 5.3-inç büyüklüğünde ve 720p-HD çözünürlüğünde ekran, 1.4GHz saat frekansına sahip Qualcomm Snapdragon 425 mobil işlemci, Adreno 308 mobil grafik birimi ve 2GB RAM olarak sıralanacak.

16GB dahili depolama alanına sahip olacağı da iddia edilen yeni Nokia E1, 13MP arka kamera ve 5MP çözünürlüğünde ön kamera taşıyacak.

Kutudan Android 7.0 Nougat işletim sistemi ile çıkması beklenen Nokia E1 fiyatı olarak da, 150 dolar seviyesinin baz alınması bekleniyor.

Son olarak belirtmek gerekirse, Nokia markasını taşıyacak birkaç yeni akıllı telefon modeli, MWC 2017 kapsamında duyurulacak.

Haberi Okumaya Devam Et
Reklam
Bunlara da bakabilirsiniz:
Haber Yorumları

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha Fazla Mobil Teknoloji Haberleri

Üste çık