Nokia D1C Özellikleri ve Görselleri Yeniden Sızdırıldı!

Nokia'nın yani akıllı telefon modeli Nokia D1C özellikleri ve görselleri ile ilgili yeni detaylar aktarıldı. İşte Nokia D1C özellikleri ve görselleri!

Nokia D1C

Uzun bir süre sonra yeniden Nokia markasını taşıyacak akıllı telefon modelleri piyasada yer almaya başlayacakken, Nokia D1C özellikleri ile ilgili detaylar ve görselleri ortaya çıktı.

Nokia D1C özellikleri!

Açıklanan bilgilere göre, Nokia D1C modeli iki farklı varyasyon ile birlikte piyasaya sürülebilir. Bu modellerden birisi orta seviye, bir diğeri de üst seviye Nokia D1C modeli olacak.

Yeni sızdırılan görsellerin de orta seviye Nokia D1C modeline ait olduğu dile getiriliyor. Sızdırılan görsellerdeki Nokia D1C modelinin özellikleri ise; Snapdragon 600 serisi mobil yonga seti, 4GB RAM,64GB dahili depolama alanı ve 5-inç büyüklüğünde 1920×1080-FullHD ekran olarak iddia ediliyor. Üst seviye Nokia D1C modeli ile ilgili detaylar mevcut değil. Lakin, her iki modelin de kutudan Android 7.0 Nougat ile birlikte çıkması bekleniyor.

İşte, üretim sürecini devam ettiren fabrikadan sızdırıldığı iddia edilen yeni Nokia D1C görselleri:

Nokia D1C

1
2
3
4
Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.