Nokia D1(C) Özellikleri ve Görselleri Sızdırıldı!

Nokia D1(C) özellikleri ve görselleri, kutusu ile birlikte sızdırıldı. İşte ortaya çıkan kutu görsellerinden Nokia D1(C) özellikleri ve tasarımı!

Nokia D1(C)

Nokia markasının yeni Android akıllı telefonuna ait olduğu iddia edilen bir kutu görseli ortaya çıktı. Ortaya çıkan bu görsel üzerindeki akıllı telefon modeli ve belirtilen özellikler, daha önce sızdırılan ve isminin Nokia D1(C) olduğu iddia edilen akıllı telefon modeli ile büyük benzerlik gösteriyor

Nokia D1C tasarımı ve özellikleri!

Nokia D1(C)Sızdırılan görseldeki kutu üzerinde, Nokia markasını taşıyan bir akıllı telefon ve özellikleri yer alıyor. Ancak, cihazın ismi kutunun fotoğrafı çekilen bölümünde yazmıyor. Lakin, daha önce de belirtildiği gibi, bir süredir sızdırılan Nokia D1(C) ismi ile sızdırılan kasa görüntüleri, söz konusu bu kutu üstündeki Android Nokia modeli ile bire bir aynı.

Kutunun üstünde açıklanan ve tahmini ismiyle Nokia D1(C) özellikleri; Android 7.0 Nougat işletim sistemi, 5.5-inç büyüklüğünde ve 1920×1080 piksel-FHD çözünürlüğünde ekran, 8 çekirdeki Snapdragon mobil yonga seti(model ismi belirtilmemiş), 4GB RAM ve 64GB dahili depolama alanı olarak sıralanıyor. Ek olarak 16MP çözünürlüğünde arka kamera ve 8MP çözünürlüğünde ön kamera detayları mevcut.

Nokia D1(C)

Öte yandan, aluminyum malzemeden imal edilen kasa ve Dolby ATMOS desteği dikkat çekiyor.

Nokia D1C ne zaman çıkacak?

Son olarak belirtmek gerekirse, yeni Nokia markasını taşıyacak olan Android akıllı telefon modelleri, Barselona’da düzenlecek olan MWC 2017 ile birlikte resmiyet kazanacak.

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.