Nokia 8 Android 8.0 Oreo Güncellemesi Başladı!

Nokia 8 Android Oreo güncellemesi başladı! İşte Nokia 8 Android 8.0 Oreo güncellemesi ile ilgili bilinmesi gereken tüm detaylar!

Nokia 8 Android 8.0 Oreo Güncellemesi

Nokia 8 modeli için kısa bir süre önce Android 8.0 güncellemeleri dağıtılmaya başladı. Bir süredir HMD Global tarafından beta süreci devam ettirilen Android Oreo güncellemesi, en sonunda final sürümüne ulaşmış oldu.

Nokia 8 Android Oreo güncellemesi dağıtılmaya başladı!

Nokia 8 Android 8.0 Oreo Güncellemesi

Şu an için Finlandiya ve Polonya’daki Nokia 8 modelleri için dağıtılmaya başlayan Android 8.0 güncellemesi, devam eden dönemlerde diğer ülkelere de dağıtılmaya başlayacak.

TA-1004 ve TA-1012 model numaralarına sahip Nokia 8 modellerine dağıtılan Nokia 8.0 Android Oreo güncellemesi, yaklaşık olarak 1,5GB boyutuna sahip.

Kasım ayı için yayınlanan Google güvenlik güncelleme paketini de içerdiği belirtilen yeni güncellemede hızlandırılmış açılış süresi, yeni bildirim merkezi yapısı, tek ekranda iki uygulamanın aynı anda kullanılması ve otomatik doldurulan parola konularına dikkat çekilen güncelleme sayfası, belirtildiği gibi ilk olarak Polonya ve Finlandiya’daki Nokia 8 modellerine ulaştırılmaya başladı.

Nokia 8 Android 8.0 Oreo Güncellemesi

Türkiye’deki Nokia 8 modellerine ne zaman Android 8.0 güncellemesinin dağıtılmaya başlayacağına ilişkin ise henüz bir bilgi mevcut değil. Bu konuda yaşanan gelişmeleri Haber Tekno güncelleme haberleri kapsamında aktarıyor olacağız.

Üreticiler Android 8.0 için halen daha güncelleme üzerinde çalışmalar sürdürürken, diğer taraftan da Google, Android 8.1 sürümü üstünde çalışmalar yapıyor.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here