fbpx
Haber Tekno Sosyal Medya

Nokia 7 Plus Çalışır Durumda Görüntülendi!

Nokia 7 Plus

Akıllı Telefon

Nokia 7 Plus Çalışır Durumda Görüntülendi!

Nokia 7 Plus sızıntıları devam ediyor. Bu defa Nokia 7 Plus sızıntısı, çalışır haldeki cihazı ortaya çıkarmış oldu.

Nokia 7 Plus sızıntı bilgileri ve görselleri ortaya çıkmaya devam ediyor. Son olarak da Nokia 7 Plus çalışır halde görüntülendi. Basın görsellerinin sızmasından sonra çalışır haldeki görüntüsüne de ulaşılmış oldu.

Nokia 7 Plus sızdırıldı!

Hatırlatmak gerekirse birkaç gün önce Nokia 7 Plus’ın basın görselleri sızdırılmış ve hem çift arka kamerası hem de Android Oreo platformu kapsamında olacağı bilgisine ulaşılmıştı. Şimdi de çalışır haldeki görüntüler, cihaz konusunda daha fazla bilgiyi ortaya çıkarmış oldu.

İlk dikkat çeken detay, elbette ki HMD Global çatısı altındaki Nokia‘nın 7 Plus isimli modelinin 18:9 ekran oranına geçiş yapması oluyor.

Nokia 7 Plus

2.5D cam ön panel ve 18:9 ekran oranı ile birlikte tasarım tarafında kullanıcıların beğenisini kazanabilecek bir profil çizdiğini söylemek mümkün. Arka yüzeyde ise dikey olarak hizalanmış çift arka kameranın hemen altında, parmak izi okuyucu sensör konumlandırması yapılmış. Şu an için net olarak çıkış tarihi konusunda bir bilgi ortaya çıkmış değil.

Son olarak Nokia 7 Plus özellikleri konusundaki beklentileri de ifade etmek gerekirse, yeni modelin şu detaylara sahip olacağı iddia ediliyor:

 • Qualcomm Snapdragon 660 mobil yonga seti
 • 4 GB RAM
 • Android Oreo
 • 18:9 ekran
 • Çift arka kamera
 • Beyaz ve bakır renk seçenekleri

Cihazın tanıtılması ile birlikte tüm detayları, eksiksiz bir şekilde HaberTekno.com olarak aktarıyor olacağımızı da hatırlatmakta fayda var. Konu ile ilgili olarak daha önce de Nokia 6 (2018) modeli resmi olarak duyurulmuştu.

Nokia’nın yeni akıllı telefon modeli ile ilgili sizin beklentileriniz nasıl? Aşağıdaki yorumlar bölümümüzde konu ile ilgili düşüncelerinizi ifade edebilirsiniz.

Yorumlara bak

Yorumlara bak

 1. Anonim

  16 Şubat 2018 at 16:13

  Nokia 7 plus fiyatı çok önemli. iyi bir fiyat yoksa almak mantıklı değil.

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha Fazla Akıllı Telefon

Üste çık