Nokia 6, Çıkışına 2 Gün Kala 1 Milyon Ön Kayıt Topladı!

Nokia'nın yeni akıllı telefon modeli Nokia 6, raflara çıkmasına 2 gün kala ön kayıt ile 1 milyon kişiye ulaştı. İşte Nokia 6 ön kayıtlarının detayları!

Nokia 6

HMD Global şirketi ile duyurulan yeni Nokia Android akıllı telefon modeli Nokia 6, satışa çıkmadan önce kullanıcıların yoğun ilgisi ile karşılaştı. Daha önce gelen ön kayıt bilgileri güncellendi ve buna göre Nokia 6 ön kayıtları, çıkış tarihine 2 gün kala 1 milyon barajını geride bıraktı.

Nokia 6 modeli 1 milyon ön kayıt almayı başardı!

Nokia 6

Daha önce de belirtildiği gibi Çinli JD tarafından ön kayıt işlemleri başlatılan yeni Nokia 6 modeli için, 1 milyon ön kayıt barajı geride bırakıldı. Sadece Çin’de satışa sunulacak olan Nokia’nın yeni modeli Nokia 6, 19 ocak tarihinde raflarda yerini almaya başlayacak. Satışa çıkmasına 2 gün kala da sadece Çin pazarında 1 milyon ön kayıt toplamayı başaran yeni Nokia akıllı telefon modeli, Nokia markası için iyi bir ilk adım olmuşa benziyor.

Son olarak belirtmek gerekirse Nokia 6’nın fiyatı 245 dolar olarak belirlenmiş ve öne çıkan Nokia 6 özellikleri şu şekilde sıralanıyor:

5.2-inç büyüklüğünde ve Full HD-1080p ekran

Snapdragon 430 mobil işlemci

Adreno 505 GPU

4GB RAM ve 64GB dahili depolama alanı

16 MP arka ve 8 MP çözünürlüğünde ön kamera

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here