Nokia 3310 Ön Siparişleri ile Dikkatleri Üzerine Topladı!

Nokia'nın yeni Nokia 3310 modeli, ön siparişleri ile dikkatleri yeniden üzerine toplamayı başardı. İşte yeni Nokia 3310 ön siparişleri ile ilgili detaylar!

Nokia 3310

Finlandiya merkezli Nokia markasının geri dönüşüne ev sahipliği yapan Mobil Dünya Kongresi 2017 – WMC 2017 kapsamında duyurulan ve bir dönemin efsanesini de yeniden canlandıran Nokia 3310, kısa bir süre önce İngiltere’de ön siparişe açıldı. Birleşik Krallık’tan gelen bilgilere göre ise yeni 2017 Nokia 3310 ön siparişleri, ciddi anlamda oluşan ilginin göstergesi anlamını taşıyor.

Yeni Nokia 3310 ön siparişler, birçok modelin satışlarından daha iyi!

Yeni Nokia 3310

Andrew Wilson tarafından aktarılan bilgilere göre kısa bir süre önce İngiltere’de ön siparişleri alınmaya başlayan yeni Nokia 3310 talepleri, birçok üst seviye akıllı telefon modelinden daha iyi bir seviyeye ulaşabilecek potansiyele sahip.

Elbette ki bu durumun iki farklı neden bulunuyor: Bir dönemlerin efsane cep telefon modelinin revize edilerek yeniden satışa çıkması ve fiyatının ciddi anlamda düşük tutulması!

Son olarak belirtmek gerekirse yeni Nokia 3310 fiyatı, avrupa için 49 avro olarak belirlenmiş durumda. Ülkemizde Nokia 3310 satışlarının başlayıp başlamayacağı veya Nokia 3310 Türkiye fiyatı ile ilgili nasıl bir yol izleneceği ile ilgili net bilgiler, ne yazık ki şu an için mevcut değil. Öte yandan diğer üst seviye ve modern teknolojilere sahip olan Nokia modellerinin de ülkemizdeki akıbeti ile ilgili net detaylar da bulunmuyor. İlerleyen günlerde konu ile ilgili bilgilerin kesin olarak ortaya çıkması bekleniyor.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here