Nokia 2 Özellikleri Ortaya Çıktı!

Nokia markasını taşıyan yeni akıllı telefon modeli Nokia 2 özellikleri ortaya çıktı. Buna göre yeni model, orta seviyenin altında kalıyor!

Nokia 2

Bir süredir devam eden Nokia 2 modeline ait olduğu iddiası ile gelen sızıntı bilgilere, şimdi de AnTuTu sonuçları dahil oldu. Ortaya çıkan Nokia 2 özellikleri ile ilgili detaylara bakılacak olursa, liste üstünde düşük performans sunacak bir cihaz olduğu izlenimine ulaşılıyor.

Nokia 2 özellikleri ile ilgili detaylar ortaya çıktı!

AnTuTu benchmark yazılımı üzerinde çıkan TA-1035 kodlu Nokia 2 modeli, Qualcomm’un Snapdragon 212 mobil yonga setini taşıyor. 8 GB dahili depolama alanı ile birlikte 1 GB RAM detayının dikkat çektiği HMD Global’in yeni Nokia modeli, Android 7.1.1 Nougat işletim sistemi taşıyor.

Adreno 304 grafik birimine sahip olan model, 1280×720 yani HD bir ekrana sahip. Her ne kadar ekran boyutu AnTuTu üzerinde yer almıyor olsa da beklentilere göre 4.7-inç ve 5-inç aralığında bir ekran boyutu ile karşılaşılması mümkün olacak.

8 MP arka kamera ve 5 MP çözünürlüğünde ön kamera detayının bulunduğu yeni Nokia 2 modelinde, 4000mAh büyüklüğünde dahili batarya olması bekleniyor.

31 Ekim tarihinde duyurulması beklenen yeni model, 99 dolar fiyat etiketine sahip olacak ve ilk etapta sadece Hindistan’da satışa çıkacak.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here