Nicole Kidman Canlı Canlı Solucan Yedi!

Hollywood dünyasının önemli isimlerinden olan Nicole Kidman canlı canlı solucan ve böcek çeşitlerini yedi. İşte yeni yayınlanan videoda Nicole Kidman'ın çeşit çeşit böcek yemesi!

Nicole Kidman böcek yedi

Nicole Kidman canlı canlı böcek yedi. Oskar ödüllü sinema oyuncusu Nicole Kidman’ın canlı canlı böcek yemesi, sinema ve sosyal medya dünyasında büyük bir ilgi odağı haline geldi.

Nicole Kidman böcek yedi!

Hollywood’un önemli isimlerinden olan ve Oskar ödülü sahibi Kidman, bir süre önce katıldığı bir program kapsamında, kamera karşısında canlı canlı solucan ve çeşitli böcekleri yedi.

Nicole Kidman böcek yedi

Oldukça rahat bir şekilde canlı solucanları ve çeşitli böcekleri yemesi ile dikkatleri üzerine çeken ünlü oyuncu, video boyunca da oldukça rahat bir tavır takında. “Gizli Yetenekler Tiyatrosu” program serisi kapsamında hazırlanan bu Nicole Kidman videosu, ünlü oyuncunun hiç bilinmediği bir özelliğini de ortaya çıkarmış oldu.

Hatırlatmak gerekirse dünyada olduğu kadar ülkemizde de bir dönemler Youtube videolarının temel odakları arasında böcek yeme videoları yer alıyordu. Bu süreç bir süredir popülerliğini kaybetmiş olsa da Nicole Kidman’ın böcek yeme videosu sonrasında yeniden bir etkileşim kendini gösterebilir.

Nicole Kidman böcek yeme videosu öncesinde belirtmek gerekirse, midesi hassas olan okurlarımızın temkinli olması gerektiğini belirtmek gerekiyor. Zira video boyuncu Kidman, sürekli farklı tür böcekleri yemekle meşgul oluyor ve bu durumdan hiç de rahatsız gibi görünmüyor. Üstelik rahatsız olmak bir yana dursun, oldukça hoşnut bir tavır sergilediğini de ifade etmek mümkün.

Nicole Kidman cesur sahne ile izleyicilerin aklında şimdiye kadar yer etmişken, anlaşılan o ki şimdilerde ise bu video ile bir hayli akılda kalıcı olamayı başarmış olacak. Video ile ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi, siz de aşağıdaki yorumlar bölümümüzden ifade edebilirsiniz.

1 yorum

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here