Nexus 6 Android 7.1.1 Nougat Güncellemesi Çıktı!

Nexus 6 Android 7.1.1 Nougat güncellemesi dağıtılmaya başlandı. İşte Nexus 6 Android 7.1.1 Nougat güncellemesi ile ilgili detaylar!

nexus-6

Google, daha önce verdiği sözü yerine getiriyor. Kısa bir süre içinde, kademeli olarak Nexus 6 Android 7.1.1 Nougat güncellemesi, final sürümü ile yayılmaya başlıyor.

Nexus 6 Android 7.1.1 Nougat güncellemesi!

nexus-6

Google Pixel ve Google Pixel XL akıllı telefon modellerinden sonra Nexus programının da rafa kalktığı bilgilerinin dolaştığı şu günlerde Google, mevcut Nexus modellerini ihmal etmiyor.

Son olarak belirtmek gerekirse Nexus 6 Android 7.1.1 Nougat güncellemesi, beraberinde hata iyileştirmeleri ve birkaç yenilik getiriyor. Örnek vermek gerekirse, yeni emoji paketleri ve GIF desteği, Nexus 6 modeline Android 7.1.1 güncellemesi ile gelmiş olacak.

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.