Netflix’ten Bir Dizi Daha Kaldırılıyor

Netflix bünyesinde yer alan popüler yabancı dizinin platformdan kaldırılacağına ilişkin bilgiler ortaya çıktı.

The Office dizi

Netflix Türkiye kapsamında yer almıyor olsa da özellikle Netflix Amerika‘da ciddi bir izleyici kitlesi olan The Office dizisi, yeni yayınlanan bilgilere göre bir süre sonra platformdan kaldırılacak. Dijital ortamda kalmaya devam edecek olan The Office dizisi, izleyiciler ile farklı bir platformda buluşmaya hazırlanıyor.

The Office Netflix’ten 2021 yılında kaldırılıyor!

NBC Universal tarafından yayınlanan yabancı dizinin Netflix ile olan anlaşması, 2020 yılında sona eriyor. Açığa çıkan bilgilere göre yeni bir anlaşma yapılmadığı için 2021 yılı itibariyle platformdan kaldırılmış olacak. Bundan sonra ise NBC Universal platformunda yayınlanmaya devam edeceğine dikkat çekiliyor.

The Office dizi

2018 yılında WSJ tarafından yayınlanan analizlere göre The Office Netflix üzerinde 52 milyon dakikadan daha fazla seyredildi. ABD’deki toplan platform trafiğinin ise takribi olarak yüzde 3‘ünü kapsayan dizi, önemli bir isim olarak kendini gösteriyordu. Şimdiye kadar ise ülkemizdeki platformda ne yazık ki resmi olarak yayınlanmamıştı. Bu anlaşmanın sona ermesiyle birlikte de bundan sonra yayınlanma ihtimali de ortadan kalkmış oldu.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here